Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çoğu kişi 1 aralık dio ama 2 aralıksa zaten çatlama o gün ilişki olmadı tutmaması normal
canım üzme lütfen kendini. Eğer yoksa bile gebelik en azından biraz daha tecrübeli olarak hemen hazırlanırsın bi daha ki ay için bu sefer yumurtlamanın peşinden gelen 3 günü de değerlendirirsin. Senin için çok dua ediyorum canım daha önce de söylemiştim benim de değerlendirdiğim günler aynı hatta çatlama sonrasında ki günler için bende üzülmüştüm.bu arada 13 Aralık adet olman gerekmiyor muydu canım? Normalde de geç adet olur musun?

Amin canım Allah razı olsun senden cuma günü hürmetine bende dua ediyorum 13 aralık bekliyordum canım adetimi normalde düzenlidir bikaç gün oynar ama ilk defa geçen ay 37.gün geldi adetim normalde 30 33 arası falan

İnşallah canım ama çıkmadı testte ay ne kötü tek çizgi görmek rabbim cuma günü hürmetine bizlere çift çizgi görmeyi kucaklarımızı doldurmayı nasip etsin
Amin canım 12 Kasım da adet olunca ben çok ağladım ama hemen o gün eşim işten gelince pazara koştum pekmez havuç ne varsa hemen alıp başladık okuduklarımı yapayım diye. Bu ay içinde hazırlamıştım kendimi olursa olur olmazsa bu sefer de keçiboynuzu incir onları da alacaktım. Maydonoz ve süt ü yapacaktım. İnşallah daha adet olmadın Allahtan Ümit kesilmez ama adet olacaksan da şükret kuzum adet görmek vucüdunu gebelik için hazırlıyor

Kuzum benim de eşim keçiboynuzu pekmezi tüketti bende çatlama sırasında havuç tükettim bu ay 3 4 avokado yemişimdşr birkaçta incir

deger 10 dan kucukse .cikmaz canm. birde kaset testler 20 degeri gosteriyor oyle dudun birdr

Kuzum benim de eşim keçiboynuzu pekmezi tüketti bende çatlama sırasında havuç tükettim bu ay 3 4 avokado yemişimdşr birkaçta incir
Kuzum tsh falan baktırdın mı? İltihap falan var mı idrar yolların da. Onlar çok önemliymiş ve iki denemem de de vardı zaten. İnşallah hemen hamile kalırsın ya belki de hamilesindir allah büyük

Aa aynı zaman gerçekten zamanlarımız çatlamadan sonra mi adetini hesaplıyorsun ben yanlış mı hesapladın 13 aralık diyrm

Kuzum tsh falan baktırdın mı? İltihap falan var mı idrar yolların da. Onlar çok önemliymiş ve iki denemem de de vardı zaten. İnşallah hemen hamile kalırsın ya belki de hamilesindir allah büyük
Kuzum bak anlatayım sana benim.içime sinmedi aslında ama ekim ayı denedik eşimle ama.programa göre denedik ovülasyon yoktu o zaman benim adetin gecikti ben sevinçle gittim doktora.meger stresten gecikmiş yada vücut kendini hazırlıyor neyse negatif cıktı 5 kasımdı çok iyi hatırlıyorum doktor beni bi tek alttan muayene etti ve ultrason baktı miyositol positive takviye verdi yolladı hiç bende başka test istemedi bi sorun yok 6 7 ay deneyin dedi bana yaa bende kızdım belki değiştiririm bu ay başka doktora giderimm ve bu sefer dicem doktora 6 7 aydır deniyoruz die yeni başladık deyince ilgilenmiyorlar

Aa aynı zaman gerçekten zamanlarımız çatlamadan sonra mi adetini hesaplıyorsun ben yanlış mı hesapladın 13 aralık diyrm
EVET ÇATLAMADAN SONRA 14 GÜN SAYIYORUM. TAM 14.GÜN ADET OLUYORUM. ZATEN BENİM PERİYOT 28 GÜNDE BİR GENELDE.
ŞİMDİ BEN 1 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ DOKTORA GİTTİM.DOKTOR 23 MM DEDİ
PAZAR GİTMEDİM.
PAZARTESİ ÇATLAMIŞ YUMURTA YOK GÖREMEDİM DEDİ ALTTAN BAKTI. DEDİ Kİ EVET ÇALMA SIVISINI GÖRDÜM KESİN ÇATLAMIŞ DEDİ.
NE ZAMAN OLMU DEDİM BİLEMEM DEDİ.
YANİ CUMARTESİ AKŞAMDA OLMUŞ OLABİLİR. PAZAR DA PAZARTESİ SABAH DA.

Değerlendirmişmiydin bari bide ne zamandan beri deniyorsunuz ve doktora gittiğinde ben yumurtlama takibi istiyorum dediğimde yapar mı benim doktor hemen alttan muayene etti 2 3 aydır deniyoruz die 6 7 ay daha deneyin dedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…