Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah sağ Salim kavuşuruz meleklerimize

Kizlar benimde dün yaptığım testte sonradan bi çizgi çıkmış acayip bişey. 3 gün geçti gelen giden de yok. Umut var mı sizce hala

Kizlar benimde dün yaptığım testte sonradan bi çizgi çıkmış acayip bişey. 3 gün geçti gelen giden de yok. Umut var mı sizce hala
Umut herzaman var canım. Benim de ilk pozitif çıkan testim sonradan belirmişti. İnşallah meleğin seninledir. Yarın sabah testi tekrarla derim ben. Hadi inşallah

haklısın canım kaldırmamaya çalışıyorum ama çok ağlıyor kucak istiyor bende kucaklıyorum ama fazla tutamıyorum.yemek yaparken sandalyeye çıkartıyorum tezgahta oyun oynuyor bende yemek yapıyorum artık.
temizlik olarakda sadece süpürge yapıyorum birde yerleri siliyorum .sürekli karnımı oğlumdan koruyorum karnıma oturmaya çalışıyor .ilk hamilelik kadar kolay olmayacak bunu biliyorum .uykum geliyorfözüm kapanıyor oğlum oyuncağınla yüzüme vuruyor gelip uyuma diye neye uğradığımı şaşırıyorum.kaybın için çok üzüldüm çok zor 8 aya getirene kadar neler yaşıyor insan ama Rabbimin takdiri Rabbim yerini doldursun inşallah hemen

Şimdi ben test aldım yarın sabah için inşallah Allah c.c oğlumun yüzüne baksin ona kardesarkadas versin.Benim arkadasim var 5 yıldır cocugu olmuyor oda 2aydır klomen kullanıyor onunda bat 13 Aralıktı daha olmamış oda.Bana dedi ki klomen geciktirir dedi.doğrumu yaa

canım fotodan anlaşılmıyor sen daha net görüyorsundur ama inşallah hakkında hayırlısıysa vardır inşallah benim yaptığım testlerde negatifse silik çizgi bile sonradanda olsa çıkmıyordu
Hakkımızda hayırlısı olsun sabretmesi çok zor ama kismette ne varsa o olur canım.Bende ilk defa önceki günlerin testine bakıyorum butopikte öğrendim. Yoksa önce yapıp 10 dk içinde bakıp atyodum sonra bakmıyorum hic

kızlar yaaa daha reglime 12 gün var inanılmaz derecede kasıklarım ağrıyor. akıntım bugün çoğaldı acaba bugünmü çatladı yumurtalar. yumurtalam günüm salı günüydü. Böyle durum yaşayan varmıı? Dinlemeyim kendimi diyorum ağrım izin vermiyor. inanılmaz derece uykum var bugün erkende yatmıştım halbuki. hiç halim yok gibi

Değiştircem canım ya herşeyi bizden bekliyorlar oturdukları yerden 6 7 ay daha dene dio yaa biraz sende uğrasana bi yumurta takibi yap bi hormon testi işte ne bileyim yani dimi ay cuma cuma günaha girmek istemiyorum kuzm yaa
stres yaptikc
Kizlar ayin 22 sine kadar giremezsem buraya internetim bitmis demektir
kuzum sensiz olmaz

Kızlar kan verdim bu sabah hamile değilim ne yazık ki tsh yükselmiş ondan oldu sanırım sağlık ocağına gittim sonuç şimdi çıkmış.Pazartesi dahiliye doktoruna gitmeyi düşünüyorum. Hormonlarım da her hangi bir sorun yoktu ama bu ay Yüksek çıktı 5.36 tsh

Canım bu gun catlamıs olabılır bazen cok gec catlayabılıyor benım gecen ay adetımden 2 gun once falan catlamıstı o yuzden sen o takvımlere guvenme ama ovılasyon testı falan yaptıysan orasını bılemem sen yınede degerlendır bu geceyı de

Bbirgün dolu birgün boş yapıyoruz. Dün değerlendirdik bugünde değerlendirsekmi acaba bilemedim valla ateşte basıyo sanırım bugün çatladı ya yok test yapmadım ama pişman oldum test almadığıma olmazsa öbür ay testle yapıcam bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…