Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Değerlendirmişmiydin bari bide ne zamandan beri deniyorsunuz ve doktora gittiğinde ben yumurtlama takibi istiyorum dediğimde yapar mı benim doktor hemen alttan muayene etti 2 3 aydır deniyoruz die 6 7 ay daha deneyin dedi bana:KK43:
DOKTORA 1 YILDIR DENİYORRUZ DEMESSEN BAKMIYORLAR EVET. BENİM İLK ÇOCUĞUMDA GEÇ OLDU. KAÇ YAŞINDASIN BİLMİYORUM AMA BEN O ZAMAN 26 YAŞINDAYDIM DOKTORLAR HİÇ SALLAMIYORDU.
ŞİMDİ 1 YILDIR DENİYORUZ SON 6 AYDIR DAHA DİKKATLİ YAPIYORUZ AMA OLMUYOR.
BU AY ÇALIŞMA GÜNLERİ 1 ARLIK,2 ARALIK, 3 ARALIK

Hamile olan arkadaşlar sizde de sürekli endişe evham var mı? Kafamdaki düşüncelerden kurtulamıyorum :KK17:
ilk hamileliğimde çok evhamlıydım bunda rahatım herşey Rabbimin takdiri .ilk hamileliğimde yerden çöp kaldırmazdım bişey olacak diye korkumdan şimdi kucağımda oğlumu taşıyorum mecburen. Allaha emanet daha doktora bile gitmedim inşallah çarşamba gidicem .ilk hamilelikte oluyor canım evhamlar düşünceler normal yani

DOKTORA 1 YILDIR DENİYORRUZ DEMESSEN BAKMIYORLAR EVET. BENİM İLK ÇOCUĞUMDA GEÇ OLDU. KAÇ YAŞINDASIN BİLMİYORUM AMA BEN O ZAMAN 26 YAŞINDAYDIM DOKTORLAR HİÇ SALLAMIYORDU.
ŞİMDİ 1 YILDIR DENİYORUZ SON 6 AYDIR DAHA DİKKATLİ YAPIYORUZ AMA OLMUYOR.
BU AY ÇALIŞMA GÜNLERİ 1 ARLIK,2 ARALIK, 3 ARALIK
27 yaşındayım ilk çocuğun olcak benim bu ay 3.denememiz ama yalan söylicem artık 6 7 aydır deniyoruz yumurta takibi istyrum dicem

Kuzum bak anlatayım sana benim.içime sinmedi aslında ama ekim ayı denedik eşimle ama.programa göre denedik ovülasyon yoktu o zaman benim adetin gecikti ben sevinçle gittim doktora.meger stresten gecikmiş yada vücut kendini hazırlıyor neyse negatif cıktı 5 kasımdı çok iyi hatırlıyorum doktor beni bi tek alttan muayene etti ve ultrason baktı miyositol positive takviye verdi yolladı hiç bende başka test istemedi:KK43: bi sorun yok 6 7 ay deneyin dedi bana yaa bende kızdım belki değiştiririm bu ay başka doktora giderimm:KK43: ve bu sefer dicem doktora 6 7 aydır deniyoruz die yeni başladık deyince ilgilenmiyorlar
Değiştir canım eğer ilgilenmiyorsa hatta konu aç istersen yaşadığın yeri söyle orda yaşayanlardan doktor tavsiyesi iste. 1 sene geçmeden ilgilenmiyorlarmış evet canım. Ben ilk düşündüğümüzde gittim gebeliğe hazırlık için decavit verdi onu kullanıyorum hala. Doktoru araştırdım baya iyi yorumlar okudum hakkında. İlgili bi doktor bul canım muhakkak

Değiştir canım eğer ilgilenmiyorsa hatta konu aç istersen yaşadığın yeri söyle orda yaşayanlardan doktor tavsiyesi iste. 1 sene geçmeden ilgilenmiyorlarmış evet canım. Ben ilk düşündüğümüzde gittim gebeliğe hazırlık için decavit verdi onu kullanıyorum hala. Doktoru araştırdım baya iyi yorumlar okudum hakkında. İlgili bi doktor bul canım muhakkak
Değiştircem canım ya herşeyi bizden bekliyorlar oturdukları yerden 6 7 ay daha dene dio yaa biraz sende uğrasana bi yumurta takibi yap bi hormon testi işte ne bileyim yani dimi ay cuma cuma günaha girmek istemiyorum kuzm yaa

Değiştircem canım ya herşeyi bizden bekliyorlar oturdukları yerden 6 7 ay daha dene dio yaa biraz sende uğrasana bi yumurta takibi yap bi hormon testi işte ne bileyim yani dimi ay cuma cuma günaha girmek istemiyorum kuzm yaa
Canım doktor çok önemli ya. Evet iş burada tabi ki sen ve eşinle alakalı ama doktor süreci hızlandırmakta iyi. 1 sene denemekte sıkıntı yok ama her ayın sonunda ki o süreç negatif görme insanın psikolojisini alt üst eder. Rabbim herkesin yardımcısı olsun.

Canım doktor çok önemli ya. Evet iş burada tabi ki sen ve eşinle alakalı ama doktor süreci hızlandırmakta iyi. 1 sene denemekte sıkıntı yok ama her ayın sonunda ki o süreç negatif görme insanın psikolojisini alt üst eder. Rabbim herkesin yardımcısı olsun.
Amin kuzum yaa aminnnn

pembepatiks pembepatiks
1544777388165-1345933537.jpg canım bu dünöğlen yaptığım test

ilk hamileliğimde çok evhamlıydım bunda rahatım herşey Rabbimin takdiri .ilk hamileliğimde yerden çöp kaldırmazdım bişey olacak diye korkumdan şimdi kucağımda oğlumu taşıyorum mecburen. Allaha emanet daha doktora bile gitmedim inşallah çarşamba gidicem .ilk hamilelikte oluyor canım evhamlar düşünceler normal yani
Canim oyle yapma yanlis yaparsin ayni yanlisi ben yaptim tabiki hersey Allahin takdiri ama şoyle de bisey var bende oglumu tasidim onunla oyunlar oynadim her agriya kulak asmadim gezdim tozdum butun ev temizliklerimi ayrintisiyla kendim yaptim ve 8.ayimda kaybettim. Yinede sen tedbirini elden birakma. Hamileyken kaldirdigin bir kg lik agirlikla bile bebege daha az nefes ve besin gidermis. Herseye dikkat et

Evet kızlar 17. Gunumdeyim artık. Bugun de yine ara ara kasık agrilarim ve karin agrilarim var bide arada bir migde bulantim bas agrim var baska birsey yok. Bakalm ne olacak ? Suan testim yok elimde ama insallah bugun gelir kargo da yarin sabah yaparim test

Yok canim yapmadım dün okadar emindimki adet olacağımdan onu öylesine yaptimki icim içimi yemesin kafamda hiç şüphe kalmasın die oda negatif çıktı sonra gece baktım ikinci cizgi çok hafif var
Canim bu sabah gecti de yarin sabah tekrar yap bence. Sonradan cikan kaybolan tetsleri bosver suan benim elimde de bolca var :-)

X