Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hamile olma ihtimalin yüksek canım.Bende de bu belirtilerin aynısı vardı,şükür hamileyim.Darısı başına.

Hamile olma ihtimalin yüksek canım.Bende de bu belirtilerin aynısı vardı,şükür hamileyim.Darısı başına.
Ya böyle nasıl diyim vajinama kramp giriyo geri geçiyo adet olacağım zaman da öyle olur ama göğüslerim çok farklı bu ay hayırlısı düşünmekten kafayı yiycz bigün

Ya böyle nasıl diyim vajinama kramp giriyo geri geçiyo adet olacağım zaman da öyle olur ama göğüslerim çok farklı bu ay hayırlısı düşünmekten kafayı yiycz bigün

Bende hala var o ,adetin ilk günü sancın olur ya öyle bir sancı.Günde 3 4 kez oluyor,geçiyor .Göğüslerime şuan dokunamıyorum bile ,o derece ağrıyor.İnşallah hamilesindir sende canım.Güzel haberlerini alırız.

İnşaAllah öyledir vardır güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

Göğüslerimde çok fena acı var ve sis. Damar belirginlesmesi yok bende . Iki gündür karin ağrısı çekiyorum adet ağrısı gibi. Hatta adet oldum sandım ilk ağrı başladığında.

Ben yaşadım kuzum karın agrısı ara ara. Ama senin dikkat etmen lazım da oğlun da çok küçük daha anlamaz ki. İnşallah bişey olmaz gönlünü ferah tut

Merhaba canım. Şimdi bende test yaptım benimde koca bir negatif 29 30 kasım yumurtladım ben 13 aralık bekliyordum adetimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…