Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
S Siyene canim benimde oyle. Bikac gunudr tamam adet oldum diyorum bakiyorum akinti. Testler bi negatif bi hafif cizgi falan ama hala adet olmadim oyle bekliyorum. Normalde pazartesi gunu adt gunum ama catlatma ignesinin de 16.gunu
Benimakıntım bu sabah başladı aynı adet olacağım günün akıntısı gibi ha oldum ha olurum sürekli baktım ama olmadım belki uyurken olurum.Çünkü benim hiç hayalet çizgi bile çıkmadı net negatifti ikiside .Bugün yaptığım hala tek çizgi ama ptesi yaptığımda hayalet çizgi oluşmuş onuda bi kenara koymustum bi bakim dedim buradaki yazıları okuyunca kızlar bakıyor eski testlerine falan bende baktım hayalet çizgi var.Çok mutlu oldum sanki şimdi yaptım hemen çıktı

Hayırlısı olsun canim insallah hamiss cikariz bizde

Cook tebrik ederimm inşallah gönlüne göre olsun ikiz ne güzel bir mucize ya

Olsun cnm uzulme rabbım ınsallah gelecek ay nasıp eder canını sıkma.. klomen mı kullandın yoksa femara mı kac aydır ısıtıyosun
Tebrik ederim canımmmm sağlıkla kucağına al inşallah kuzummm

Çok şanslısın hep mutlu ol inşallah

Kizlar sabah test beklemeyin benden testim bitti yine siparis verdim yarin falan gelir heralde bugun verilmis kargoya. Zaten burda da kar var boyle devam ederse sabaha baya beyazlar her yer diye dusunuyorum oglani okula gonderir gondermez hemen yatcam karli havada bir uyuyayim

Göğüslerin nasıldı peki acıyo muydu şiş miydi birde damarları felan belirgin miydi hissettiniz mi bunları da benim şuan öyle de arada bir vajinama ağrı giriyor geri geçiyo ader olcakmışım gibi göğüslerim şiş acıyo ve damarları çok belirgin ama birde karnımda bildiğin adet sancısı çekiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…