Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kusura bakmiyorsunuz degil mi bu ara pek ilgilenemiyorum sizinle bu ara oglumun dersleriyle ilgileniyorum sübyan a gidiyor da kuran harflerini bitirdiler artik harekelere baslayacaklar insallah da biraz harfleri cabuk unutuyor gibi kartlar hazirladom bol bol onunla vakit gecirmeye calisiyorum. Ama tabi haftasonu soz sizinle de ilgilenecegim

Ayyy kızlar bi bakin buraya acaba mı yaa??!!!
Ptesi yaptığım testte silik çizgi çıkmış.bugün bat günüm ama daha kırmızılar gelmedi akıntım var sabahtan bu yana her defasında diyorum aha oldum bakıyorum hayır akintiymis bugün 11 gibi yine yaptım ilk idrarla ama yine çok net negatifti.Çok heycan yaptım yaa zaten çok takıyorum kafama

Arkadaslar testler bugüne kadar negatif cikmisti belirtilerimi hissettim. Size de fikir olsun belirtiler. Öncelikle adet öncesi bütün belirtileri yasadim buna ek olarak 3 gündür sabah uyandigimda midem bulanıyordu aksama geciyordu. Bacaklarımin iç tarafında batma hissi vardi. Birde belimde sağ ve solda sadece iki noktda ağrı vardi. O agriyi en son kizima hamileyken hissetmistim. Ilk çocuğumu da mide bulantisindan hissedip test yapıp öğrenmiştim.

Hadi hayırlısı canım bu topik herkese uğurlu geldi inşâllah meleğin seninledir.ikinci cocugun olcak olursa heralde..Darısı burada hamiş haberlerini okuyup isteyenlerin başına

Hayirli olsun canim cizgin baya belli masallahbizede dua et

canım inşallah hamilesindir testin fotosunu atarmısın

S Siyene canim benimde oyle. Bikac gunudr tamam adet oldum diyorum bakiyorum akinti. Testler bi negatif bi hafif cizgi falan ama hala adet olmadim oyle bekliyorum. Normalde pazartesi gunu adt gunum ama catlatma ignesinin de 16.gunu

S Siyene canim benimde oyle. Bikac gunudr tamam adet oldum diyorum bakiyorum akinti. Testler bi negatif bi hafif cizgi falan ama hala adet olmadim oyle bekliyorum. Normalde pazartesi gunu adt gunum ama catlatma ignesinin de 16.gunu
Ben ekim ayindada 3 gün geciktim sonra 33. gün koyu kırmızı yoğun geldi ikinci günüde simsiyah biraz geldi sonra adetim kesildi.Kasımda normal gününde normal adetimi olmustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…