Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonradan çıkmış ama onlar sonradan çıkan çizgilere aldanma bu hemen çıkmış kan testi yaptır kesin sonuç al bence canım birde bat 15 Kasim mı Aralık mı
Yanlis yazmisim cnm 15 aralik bat..hemen kan Vermek de insani strese sokuyor.kan degeri dusuk cikinca bu Sefer acaba kimyasalmi stresi yasiyorsun.agustos ayinda bi kimyasalim oldu cunku gun asiri kan vermekten delik desik oldu kollarim..en azindan dayanabilirsem pzartesiye kadar bekleyim diyorum..omrumuz beklemekle geciyor zaten..once regl bekle sonra ovu testini bekle sonra gene regl sonra Yok kese yok kalp atisi derken....bizim yasadigimiz stresi kimse yasamiyordur heralde..bu kadar beklenecek gun varken insan Nasil stres yapmasin:KK48:

Bat a 5 gün var erken gebelik testi yapsam çıkar mı bi şansımı denesem mi bi kac gün daha beklesem mi?
Ben 4 gun kala yapmistim erken gebelik testi silik cikmisti cnm..bugunde normal gebelik yaptim Iki gun var daha onda da silik cikti..ovu gunumde teste gore Adetin 19/20 gunu ikisinden biri

Canım benim adetim bugün 5 gün gecikti salı günü kan yaptırmıştım negatif çıkmıştı. Benim gibi olan var mı kanda önce megatif çıkıp sonra pozitif olan yada böyle bişey olabilir mi sizce

Kızlar öğlen bir daha yaptım gözüküyor gibi sanki ama sonda kayboldu çizgi galiba artık tırlatıcam:kızgın::kızgın:

Eklentiler

• 127C448F-F257-4C53-9631-F7D8C9BE768C.jpeg
    127C448F-F257-4C53-9631-F7D8C9BE768C.jpeg
    309,7 KB · Görüntüleme: 86
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Dün akşam test yaptım yarım saat sonra çıktı. Adetime 3 gün var şimdi yine yaptım bir şey çıkmadı kan testi verdim sonuç yarın çıkacak böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

Canım bence sen de hamilesin . Ben öyle hissediyorum :KK200:
Bilmiyorum canim ya insallah oyledir. Bir bakiyorum agrilarim basliyor bir bakiyorum hic bisey yok. Bir bakiyorum akinti geliyor bir bakiyorum kupkuru. Bide oglumun da huysuzlugu ustunde bugun yani kucagimda getirmek zorunda kaldim eve kadar tepindi karnima vurdu e bide o kucagimda merdiven ciktim falan. Simdi bazen kasigima giriyor agri sonra karnima cikiyor o agri. Siz karin agrisi yasadiniz mi ?

X