Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence yarın sabah ilk idrarla tekrar yap böyle olup da gebe olduğunu öğrenen çok insan var canım inşallah vardır
İnşALLAH canımm

Canim testini yarin sabah tekrarlar misin net sonuc elde ederiz

Tamam yarın sabah yaparım

canim test markasi ne labquick ise dogru olabilir diyorlar

Evet labquck canım ama bekledi ya benim umudum yok beklediği için oldu büyük ihtimal

kızlar bende cuma günü yumurta kontrolüne gittim. Klomen kullanmıştım ve hergün bir porsiyon havuç yedim. Doktor birsürü yumurta gördü çok şaşırdı 3 tanesini ölçtük 10 mm -14 mm arası yumurtalar. ptesi salı çatlar günaşırı ilişki dedi havucun faydasını çok gördüm sizde sürekli yiyin bence yumurtaya çok iyi geliyor

Son düzenleme:
Merhaba ne kadar süre yediniz havuç ben baby geç duydum yumurtlama dönemimde 3 4 havuç yiyordum inşallah faydasını görmüşümdür

Gebe arkadaşları tebrik ediyorum Allah c.c devamına erdirsin inşallah.Benim bat perşembe bu sabah yaptım negatif zaten adet belirtilerimde başladı bu ayda olmadı.Çok takıyorum ben yaa çok yksa 5 ay oldu tedavide neden olmasinki

Merhaba ne kadar süre yediniz havuç ben baby geç duydum yumurtlama dönemimde 3 4 havuç yiyordum inşallah faydasını görmüşümdür
Ben regli döneminde bi kaç gün önce başlamıştım yemeye. regli dönemindeyken başlamanın daha faydası vardır diye düşünüyorum ama bilemeyiz tabi İnşallah sende faydasını görmüşsündür

Arkadaşım nacizhane bi fikir vermek isterim; ben 10 ay oldu deneyeli şuan 11. aydayım, ilaç tedavisi,çatlama iğnesi,HSG vs... en başta yapılması gerek neyse hepsini uyguladım. Şimdi aşılama dedi doktorum ve sirkelendim istemedim. Çünkü ben çok stres yaptığım için olmadı. Her ay; yok sol kasığım ağrıdı, yok sağ kasığım ağrıdı,yok göğüsüm ağrıdı, yok akıntım geldi acaba bunlar belirtimi diye diye araştırmaktan neredeyse jinekolok kadar bilgi sahibi oldum. Ve doktorum sen bizim işimizi zorlaştırıyorsun dediğinden beri artık sakinim. Sonra farkettim ki reglimden önce kesinlikle belirtilerimin hiçbiri benim hamile olduğumu söylemeyecek oyüzden reglimden önce kesinlikle şu belirtim var bu belirtim var diye dinlemiyorum kendimi. Ve gerçekten ilkj defa bu ay inanılmaz rahatım. Kendi kendime böyle anne babayı nereden bulacak isterse gelsin isterse gelmesin keyfi bilir dedim oyüzden kendinizi gerçekten dinlemeyin regli dönemi zaten heyecan yapıyoruz öncesinde vücudu strese sokup engellemeyelim hiçbirşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…