Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın Kızlar benim yarın bat günüm gece kalkıp test yaptım birşey göremedim. Az evvel kalktım bir çizgi belirmiş evet dikkate almamak gerekiyor zaten adet olcam karın ağrım var yarın yada öbür olurum büyük ihtimal fotoğrafları atıyorum birini hemen çektim diğerini bekledikten sonra EceCigdem EceCigdem

Eklentiler

• 7E6A2B95-9307-4A5E-BE03-01E4E5BFFDFE.jpeg
    7E6A2B95-9307-4A5E-BE03-01E4E5BFFDFE.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 80
  • 7BA10B77-003F-4B0A-A6C7-E2975B0931D9.jpeg
    7BA10B77-003F-4B0A-A6C7-E2975B0931D9.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 79
Günaydın Kızlar benim yarın bat günüm gece kalkıp test yaptım birşey göremedim. Az evvel kalktım bir çizgi belirmiş evet dikkate almamak gerekiyor zaten adet olcam karın ağrım var yarın yada öbür olurum büyük ihtimal fotoğrafları atıyorum birini hemen çektim diğerini bekledikten sonra EceCigdem EceCigdem
Bence yarın sabah ilk idrarla tekrar yap böyle olup da gebe olduğunu öğrenen çok insan var canım inşallah vardır :dua:

Canim testini yarin sabah tekrarlar misin net sonuc elde ederiz

canim test markasi ne labquick ise dogru olabilir diyorlar

Çok :nazar:
Maşallah ne güzel rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bize inşaAllah... :nazar::dua:
Allah Razı Olsun Canım :KK54::nazar::nazar:
Hayırlısıyla perşembe kan vermek istiyorum ondada sonucu bu şekilde görebilirsem çoook mutlu olacağım:KK49:
Darısı burda anne olmayı bekleyen herkese olsun inşallah

X