Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tedaviyle birlikte toplamda 15 ay oldu canım ama elimde değil bu ay düşünmemek için bütün ay gezdim durdum hergün birine gittim eğlen gez yaptım en rahat olduğum aydı ama yine olmadi

KIZLAR BAKIN BUYUK HARFLERLE YAZIYORUM TEKRAR. ERKEN GEBELIK BELIRTILERI ILE ADET BELIRTILERI AYNI. ADET GECIKMESINDEN SONRA GEBELIK VAR ISE BELIRTILER OLUSMAYA BASLAR. KENDINIZI DINLEMEYIN VE BELIRTILERE GORE HAREKET ETMEYIN STRESE GIRMEYIN.

Tedaviyle birlikte toplamda 15 ay oldu canım ama elimde değil bu ay düşünmemek için bütün ay gezdim durdum hergün birine gittim eğlen gez yaptım en rahat olduğum aydı ama yine olmadi
Bu ay rahatsin diye olacak degil ki canim. Vucudun biriken stresi uzuntuyu daha ancaatar uzerinden

hakkında hayırlısı olsun canım olacak inşallah Allahın izniyle .beklemek çok zor niye olmuyor diye insanın kafasında deli sorular dönüyor.aslında ben doğum yaptığımdan beri hiç korunmadım.hamile kalsam o arada hamile kalırdım çünkü hiç düşünmüyordum bebek falan .adetlerimi bile takip etmiyordum.eşim ben artık 2.yi istiyorum dediğinde aklıma düştü .ve 3.ayımızda hamile olduğumu öğrendim.şöyleki ben yaptığım karışımın işe yaradığını düşünüyorum demekki bir destek lazımmış .sadece yumurtanın olması yetmiyor ben eşimede yedirdim .hiç sevmez böyle şeyleri ama mecbur yedi .inşallah canım gelecek aya güzel habeelerini alırız

Ayyy ne güzellll maşallahhhh. Tebrik ederim hayırlısı olur inşallah

canim deme oyle senin kalbinin guzelliginden cikan sonuc o ben dua etmekten baska birsey yapmadim

Hayirli olsun canim Allah kucagina almayi nasip etsin

hayırlı olsun canım gözün aydın Allah tamamına erdirsin inşallah
Güzel yorumlarınız için saolun kızlar darısı isteyen herkese olsun inşallah.
Bide bişey sorucam, Az önce pembe renkli bi akıntım oldu kızlar, bebeğime zarar vermez değil mi??

Canım ben de gittim incir aldım 21 gün yumurta oluşup çatlasın diye incir kürü içtim ve yumurtam zaten 28 mm olmustu eşime de incir içinde ceviz yedi keçi boynuzu kürü uyguladim ana nafilecanın olmuyor işte. Bende oglum 1 yaşına girdı korunmayı bıraktım oğlum 28 aylık suan

Son düzenleme:
İnsallah canim nekadar kırılsakta öbür ay yine ayni çabalar meraklar stresler basliyor hayırlısı olsun

Güzel yorumlarınız için saolun kızlar darısı isteyen herkese olsun inşallah.
Bide bişey sorucam, Az önce pembe renkli bi akıntım oldu kızlar, bebeğime zarar vermez değil mi??
yerlesme ile ilgilidir canim merak etme. Ama devami gelirse mutlaka doktora kos hemen bak

EceCigdem canm inşaAllah banada uğurlu gelrsnnnn. ALLAHIM nadip eder bizede İnşallah yarn bat günüm inşallah sende güzel haberler verirsn inşaAlah

Gebelerin hepsini tebrik ediyorm dualrnı beklyorm birde belirtilerini yazarlarsa cok mutlu olrmmm . Bnm hiçbir brlirtim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…