Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saol canim sanada kolay gelsin naptin dusundun mu biseyler pki yardimci olalim

@damlaozcan0666 ve G gcm19944 az kaldi canim durumlariniz nasil ? Kendinizi nasil hissediyorsunuz ?
Merhaba cnm bn gecen ay kürtaj oldum bugun tam 1 ay oldu 35 40 gune kadar gecikme olabilir dedi herkez bekliyorum cnm ama belirti olarak akintim cok gogusleerime igneler batio sanki bide cok sık acikiorum cnm

Merhaba cnm bn gecen ay kürtaj oldum bugun tam 1 ay oldu 35 40 gune kadar gecikme olabilir dedi herkez bekliyorum cnm ama belirti olarak akintim cok gogusleerime igneler batio sanki bide cok sık acikiorum cnm
Gecmis olsun canim yinede testlere bakalm belirtilere bakmayalim cok. Benim gecen ay butun belirtilerim %100 vardi ama suan adetliyim o yuzden bilimsellere yogunlasalim. Test yap istersen hafta başında bakalm

Gecmis olsun canim yinede testlere bakalm belirtilere bakmayalim cok. Benim gecen ay butun belirtilerim %100 vardi ama suan adetliyim o yuzden bilimsellere yogunlasalim. Test yap istersen hafta başında bakalm
Kuzum bn adete 5 gun varkene baktm erken die dusundum dayanamadim negatif ccikti ama gecen ayda boyle oldu adetten 1 gun once baktim negatif 1 hafta gecikmeyle pozitif gordum bhcg 35 ciktti tabi melegimi 3 aylik kaybettim Hayirlisi cnm beklioyorum bakalim

umarim bu ay pozitifi gorursun hemen canim sanirim gec dollenme oluyor o zaman adeti uc gun gecirince bir test saglikli bir sonuc verebilir diye düşünüyorum

Merhaba hepinize bayanlar ben de yeni üye oldum ve ilk kez yorum yapıyorum. Çevremdeki kimseyle bu konuları konuşmak istemediğim için belki buraya yazmak iyi gelir diye düşündüm. 26 aylık evliyim, malesef 2 yıla yakın bir süredir vajinismus denen illetle mücadele ettim. Gerçekten çok zor günler geçirdim Rabbim kimseye yaşatmasın. Son 4 aydır da haliyle bebek istiyorum ama bende pko eşimde de sperm sayısı düşüklüğü var. Ne yapacağımı bilmiyorum 2 kez klomen kullandım bu ay da doktorum femara deneyeceğimizi söyledi adet olmak için tarlusal kullanıyorum şuan. Allahım hepimize tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah. Gerçekten sabretmesi, beklemesi çok zor bi durum

Hosgeldin canim. Bat tarihini verirsen senide listemize ekleriz rabbim tez zamanda kucaginizi doldursun insallah. Burada hem kafani dagitip hemde bilgilenecegine inaniyorum

şuan ilaç kullandığım için gelecek ayki bat tarihimi bilemiyorum tam olarak , bikaç gün sonra söyleyebilirim. Hoşbuldum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…