Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim,sağ salim kucagina al inşallah bebeğini.Akıntın var mıydı?Varsa nasıldı
Vardı canım kilodum aniden ıslanıyordu afedersiniz çiş yapmış gibi ara ara beyaz koyu akıntım oldu bugündr ishal oldum sebebsiz bir şekilde dişim hiç kanamaz diş fırçalarken dişim kanamıştı buda belirti diye biliyordum şimdi kasık ve bel ağrım çok

Öok sevindim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin gece gece sevindim seninle

Benzer akinti bende de var bat 10 aralik acaba gebelik belirtisi mi yumurtlamanin ustunden bayagi zaman gecti cunku?
Ah bilsem.2kez hamilelik yaşadım.10 yaşında kızım var,ondaki belirtileri hic hatirlamiyorum.Geçen sene bi düşüğüm oldu.onda akıntım coktu ama böyle uzamiyordu.Bakalım yakında belli olur ne olduğu

Ah bilsem.2kez hamilelik yaşadım.10 yaşında kızım var,ondaki belirtileri hic hatirlamiyorum.Geçen sene bi düşüğüm oldu.onda akıntım coktu ama böyle uzamiyordu.Bakalım yakında belli olur ne olduğu
Benim de 16 aylik bir oglum var. Normalde benim boyle akintim hic olmaz. Ogluma hamile kaldigim ay da olmustu beyaz yumurta akina benzemesi cok tuhafima gitmisti o yuzden gebelik belirtisi mi acaba diye düşündüm ama yumurtlama doneminde de oluyormus ben hic yasamadim ilginç

En önemlisini yazmayı unutmuşum yaa hdyecandan göğüslerim 10 gün önceden adetime ağrımaya başladı bulantım henüz yok bi sabah oldu gibi üşüttüm sandım ishalle

Çok sağol canım cevapladığın için.Allah ım bebişlerle ilgili kurduğumuz hayallerimizi yaşamayı nasip etsin hepimize.

Tebrikler insallah kucagina alacagin zamanlarida görürsün.

İnşallah vardır ablacım hayırlısı olsun hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…