Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya ben bişey sorcam bilen varsa yardimci olsun lütfen.Benim 26 kasımda solda biri 28 diğeri 16 mm iki yumurtam vardı gün aşırı iliski dedi.Acaba yumurta kaç mm olunca catliyorki igneye gerek duymadi dr.Benimki çok fazlamı büyümüş döllenme olmazmi bu yumurtayla kafam karisti

28 bence cok iyi
Benim 20mm di catlatma ignesi yaptı digerlerinin zaten catlama imkani yoktu sanada ondan vermemstir kendiliginden çatlar diye

28 bence cok iyi
Benim 20mm di catlatma ignesi yaptı digerlerinin zaten catlama imkani yoktu sanada ondan vermemstir kendiliginden çatlar diye
Ayy inşâllah canım biraz rahatladım şimdi.zaten ptesi gitmiştim çarş günü çok feci solumda ağrım oldu heralde çatladı çünkü perş hiç biseyim kalmamıştı.senin bat kac

Ayy inşâllah canım biraz rahatladım şimdi.zaten ptesi gitmiştim çarş günü çok feci solumda ağrım oldu heralde çatladı çünkü perş hiç biseyim kalmamıştı.senin bat kac
Aynen benimde sagdaydi bende catladgni hissetim cok agrm oldu bu zamana kadr hic oyle agri yasamamstim igne sayesinde çatladı insallh hamile kalırız cok yıpranıyoruz bugun ikiz bebek gormesne gttim icim gidiyo bebek gordugumde. Bat 11 aralik

Cnm bu istanbullu gelin soğan kürü topiğindede var bu ay soğan kürü yaptı ve şuan hamile

Bat 9 aralık kızlar.Yaklaşık 5 gündür beyaz-sarı arası kokusuz akıntım var.İlginç olanı yumurtlama akıntısı gibi uzuyor.Bi fikrim yok neden olduguyla ilgili.Yanma,kaşıntı,koku yok

Hadi gözün aydın canım

Bende göğüs ağrısı başladı öğleden sonra bide afedersiniz dünden beri akıntım var yinede umutlanmak istemiyorum bu ay tedavide 5. ayım ama korunmayali 1 yıl oldu canlar

Canım naptin sonuç cıktı mı hadi bize güzel haberler ver

Sabirsizlanmayin kizlar kocasiyla soku atlatamamistir daha bi kendine gelsin

Kızlar şoku atlatamadık yaa sonuç 865,3 çıktı çok çok mutluyum.. 17 ay sabrettik rabbim bugüne kısmet etti.. ilk klomen tedavimde gebe kaldım çok şükür. Ayrıca eşimle ikimiz her gün sabah akşam keçiboynuzu özü ve keçiboynuzu pekmezi tükettik.. Rabbim tüm anne olmak isteyen herkese nasip etsin ben hala inanmıyorum şoktan çıkamadım yaa

Ayyy maşallah değerinde baya yüksek çıkmış canım.Darısı bizlerin başına.Sağ salim kucağına almaya nasip etsin Allah ım.

Bat 9 aralık kızlar.Yaklaşık 5 gündür beyaz-sarı arası kokusuz akıntım var.İlginç olanı yumurtlama akıntısı gibi uzuyor.Bi fikrim yok neden olduguyla ilgili.Yanma,kaşıntı,koku yok

Benzer akinti bende de var bat 10 aralik acaba gebelik belirtisi mi yumurtlamanin ustunden bayagi zaman gecti cunku?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…