Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oznurr26 canım benim çok sevindim tebrikler daha önce yumurtlama takibi falan yaptırmış mıydın ? Klomeni neden kullandın ?
Yumurtlama takibi hiç yaptırmadım bu klomeni kullanırken de yaptırmadım doktor çağırmadı her şey yolundaydı destek olsun kaliteli büyüsünler şansı arttıralım dedi birde yanında duphaston verdi tutunmasına yardımcı olsun diye kısmet bu zamanıymış

Hayirli olsun canim benim.Rabbim kucagina almayi nasip etsin bizede dua et :))

Hayırlı olsun canım sağ sağlim kucağına alırsın inşâllah.Bende ilk çocuğumu agustosta doğurdum çok zor oldu sıcaktan ama olsun iyiki bana nasip etmiş Rabbim. Darısı sana canim
Ya evet ağutos sıcak ama rabbim böyle uygun gördüyse vardır bir bildiği aminn inşallah

canımmmm allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Ne güzel yazdığın tepkileri gözlerim dola dola okudum. Allah bizede göstersin tez zamanda inşallah
Oy canım benim bende hep böyle haberleri alırken bir gün benimde olacak mı diye hayale dalardım şimdi çok şükür rabbim nasip etti inanamıyorum hala :) rabbim tüm evlat isteyenlere nasip etsin inşallah.. dün eşimle şükür namazımızda sizlere de duamızı eksik etmedik canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…