Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar:KK200: ilk defa bu ay tam yumurtlama günümü değerlendirebildik bu aydan çok umutluyum daha dün yumurtlama oldu ama şimdiden heyecanlandım nasıl geçecek 2 hafta bilmiyorum:)) ovu. testi 12.gün silikleşti biz 10 ve 12’yi değerlendirdik inşallah tutmuştur:dua:

Günaydın kızlar:KK200: ilk defa bu ay tam yumurtlama günümü değerlendirebildik bu aydan çok umutluyum daha dün yumurtlama oldu ama şimdiden heyecanlandım nasıl geçecek 2 hafta bilmiyorum:)) ovu. testi 12.gün silikleşti biz 10 ve 12’yi değerlendirdik inşallah tutmuştur:dua:
Insalah canim. Degerlendirmekle olmaz simdi iki hafta dikkatli ol agir is faln yapma surekli ayaklarını yukari dik ve yat

İnşallah canım bende bu aydan umutluyum hem bu ay soğan kürü yapıyorum beslenmeme falan dikkat ediyorum hemde bu siteye yeni üye oldum yorumları okudukça sanki güzel şeyler olacak gibi hissediyorum:)))

EceCigdem EceCigdem ben hiç dikkat etmiyordum o açıdan işimde yorucu devamlı ayaktayım bende dikkat ederim artık :KK66:)
Etmelisin canim cunku yumurtlama zamanindan sonrasi da onemli bebegin tutunmasi icin. O zaman aksamlari bol bol ayaklarini kaldir yat ayaginizi ve bel bolgenizi sicak tutun surekli

İnşallah canım bende bu aydan umutluyum hem bu ay soğan kürü yapıyorum beslenmeme falan dikkat ediyorum hemde bu siteye yeni üye oldum yorumları okudukça sanki güzel şeyler olacak gibi hissediyorum:)))
Soğan kürü düşük yapıyormuş kür uygularken korunmalı diye biliyorum ama :110:

Soğan kürü düşük yapıyormuş kür uygularken korunmalı diye biliyorum ama :110:
Yaa gerçekten mi adetten iki gün sonra başla diyorlar 15 gün sürecek diyorlar o süre korunmak gerektiğini bilmiyordum haliyle yumurtlama dönemine geliyor bilemedim şimdi 5 6 gün oldu soğan kürüne başlayalı yumurtlama dönemime giriyorum bırakayım mı şimdi o zaman

Ay inşallah canım yaa isteyen herkes hamile kalsın sağlıkla da kucağına alsın bebeklerini inşallah:dua: burada hepimiz birbirimizi anladığımız için yazmak okumak mutlu ediyor:) inşallah güzel şeyler olacak hepimiz için:)

Kizlar siz takilin ben kacarr zamanim azaldi hazirliklarimi tamamlayayim

EceCigdem EceCigdem kolay gelsin tatlım. Ben de alışverişe çıkıyorum . Yarın eşimin Doğum günü
Burada sizlerle konuştukça içim içime sığmıyor. Güzel şeyler olsun hepimiz için inşallah :KK200: Beklemek biraz zor ama napalım

Yaa gerçekten mi adetten iki gün sonra başla diyorlar 15 gün sürecek diyorlar o süre korunmak gerektiğini bilmiyordum haliyle yumurtlama dönemine geliyor bilemedim şimdi 5 6 gün oldu soğan kürüne başlayalı yumurtlama dönemime giriyorum bırakayım mı şimdi o zaman
Canım konuştum Saracoğlu bu şekilde dediler bana :KK43:

Eklentiler

• 5A42F966-F8BF-4C2E-9828-B58664289EA8.jpeg
    5A42F966-F8BF-4C2E-9828-B58664289EA8.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 37
X