Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım tekrar test yaptınmı?

canım bat aynı tarih hiç test yaptınmı

canım sen ne zaman çatlatma ignesi vurulmuştun elinde gebelik testi varsa yap en azından igneden kalan etki geçmişmi anlarsın
Hayir canim yapmadim catlama igmesi vuruldugum icin yanlis sonuc verir diyorlar o yuzden yapmadim ama hasta olmazsam 9 aralikta yapacam insallah

Aaa cok mantikli benim bu pazar sat aacaba bende mi yapsam

Canim oyle birsey yok malesef adet gecikmesinden 10 gun sonra anca pozitifi gorenler bile var her negatife yok demeyin lutfen

yok canım benim durumum biraz farklı 21 kasımda çatlama iğnesi oldum. yani yarın iğnenin 14. günü olacak etkisi geçip gebelik yerleşmesi ve yeni betahcgnin salınması çoktan başlamış olması gerek.. senin dediğin durumlar daha çok geç döllenme yada geç yumurtlamalarda oluyor benimki doktor kontrolüyle gerçekleşti

Ya kizlar bisey soracam klomenim bitince doktoro gittim solda yumurtamin olustugunu soyledi ama ben igneden 36 saat sonra cok siddetli sag tarafimda agri hissettim simdi anlamadim neden sol degil sag

Hm olabilir ama cikmazsada sen 15. Gun bi daha tekrarla

Kizlar bu ay olmayacak benim belli oldu bari bi sonrakine iyice takip edeyim. Hangi marka ovulasyon testi alayim aranizda kullanan varmi bi de kac tane alayim daha once hic yapmadim bilgim yok bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…