Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım korkuyorm ya test yapmaya negatif çıkarsa 26 kasmda yaptırdım 8 gun olmus
canım zaten ıgnenın etkisi gececek yanı negatif olacak senin yaptıgın test sadece ignenin etkisinin geçip geçmediğini teyit etmek için yani negatif olursa iyi birşey 4 5 gün sonra yaptıgın testin gebelikten oldugunu anlarsın. Şu an zaten bebekten dolayı pozitif olması imkansız pozitif çıkarsa ignenin etkisindendir

Artik cok gec canim. Mesajini görmeden önce sabah yaptim hemen salak gibi. Tek cizgi tabiiki. alisik degilim ben negatif görmeye. Iki gebeligimde de iki ciugi görmüstüm.

Simdi bugün yine lekelenme oldu. Bugün 3. Günü lekelenmenin. Dünkü kasik agrimdan bugün eser yok. Dün ama öyle bir agriyoduki. Hani adette bi sanci gelirdw arkasindan hemen afedersiniz bosalir ya kan. Öyle olcak diye bekledim yok.

Daha 10 gün var testte cikmamasinin sebebi erken olmus olabilir mi? Yerlesme mi devam ediyo acaba hala
Valla senden gördümde yaptim yoksa yapmazdim ben senin igne oldugunu bilmiyodum.

Neyseartik bekleyelim bakalim.

Bu sabah sancılı kırmızılar geldi test gecikme kasik vs agrilar hersey tamamdi olmadi hersey kısmet

Canim aynen bir dahaki aya insallah daha iyi hazirlan

Kızlar bana da yardımcı olur musunuz konu açtım kimse yazzmadı düşünceleriniz nelerdir? Napmam gerekir yardım edin bana

Canim test yaptin mi sen

Canim test yaptin mi sen

Hiç belirtim olmadı ki Canım yok test falan yapmadım zaten yumurtamın çatlamadığını düşünüyorum o yüzden hiç test işine falan girişmedim. Zaten ovülasyon testinde çift çizgiyi geçen pazartesi görmüştüm o yüzden test işlerine girmedim hiç Sadece yumurta çatlamayıp erkenden adet olursam atamayacağım diye korkuyorum

Merhaba hanimlar bende adet günümü bekleyen hanimlardamdim. Adet zamaninda adet den farkli belirtilerim olunca arada girip bakiyordum yorumlariniza dayanadim simdi ciktim ve test yaptim beklenen adet tarihim 4 aralik yani bugundu niyetim beklemekti. Ama dayanamadim ve süpriz oldu. 1 canmli dogum 2 düsugum vardi allahim sag selamet sonuna ulastirsin ilk müjdede sizi esime aksam süpriz yapcam

Eklentiler

• 20181204_113111.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 61
Öncelikle hayirli olsun canim Rabbim kycagina almayi nasip etsin ne gibi belirtilerin oldu biraz anlatirmisin

Öncelikle hayirli olsun canim Rabbim kycagina almayi nasip etsin ne gibi belirtilerin oldu biraz anlatirmisin
Amin insallah saolasin. Adet zamani sivilcelenirim hic olmadi sonra gögüslerim hassalasir ama hemen gecerdi gecmedi kasik agrim hala devam ediyor agiriyinca hemen adet olurdum bugim 3 gun hala ariyor.

hayırlı olsun canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah .
bende akşam eşime ve ailesine surpriz yaptım .

hayırlı olsun çok sevindimm, Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına almayıda nasip etsin. darısıda isteyen herkese ve bana olsun inşallah :)

hayırlı olsun çok sevindimm, Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına almayıda nasip etsin. darısıda isteyen herkese ve bana olsun inşallah :)
İnsallah herkese saglikli bir evlat versin rabbim. Ama inan beklemedigin ay hamile kaliyorsun gectimiz haftasonu 200 gidis 200 dönus yol yaptim yol boyunca kasiklarim agridi ama ben adet gelecek ondan dedim umirsamadim meger hamileymisim.

İnsallah herkese saglikli bir evlat versin rabbim. Ama inan beklemedigin ay hamile kaliyorsun gectimiz haftasonu 200 gidis 200 dönus yol yaptim yol boyunca kasiklarim agridi ama ben adet gelecek ondan dedim umirsamadim meger hamileymisim.
yaa ne güzel benimde bat 12 aralık. yumurtlama günüm 27 kasım, 25,26 ve 27 kasımı değerlendirdik. inşallah kısmetse bizde istiyoruz, mide yanması var birazcık bende, ama nedense bu ayda olmayacak gibi geliyor. hayırlısı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…