Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Almadım test tek çizgiyi görmektense kırmızıları görmek tercihim:KK17:

O duyguyuda ben yasadim bugün. 10 gün var ben test yaptim tek cizgi görmek acayip moralimi bozdu

Hiç belirtim olmadı ki :KK43: Canım yok test falan yapmadım zaten yumurtamın çatlamadığını düşünüyorum o yüzden hiç test işine falan girişmedim. Zaten ovülasyon testinde çift çizgiyi geçen pazartesi görmüştüm o yüzden test işlerine girmedim hiç :KK43: Sadece yumurta çatlamayıp erkenden adet olursam atamayacağım diye korkuyorum :KK43:

Canim dr a danis sen bi

Bende o gunleri yasarım insallah
yaşarsın canım Allahın izniyle kucağına alınca çekilen bütün sıkıntılar hasretler sona eriyor unutuyorsun bile .ben şunu anladım nekadar strese giriliyorsa okadar hamile kalma zorlaşıyor .
4.5 sene olmadı benim her ay ağlardım ikinciyi istedik 3.ayımızda hamile kaldım niye çünkü kafam rahattı . düşünme diyenlere kızardım aklımdan çıkmıyorki kolaymı derdim .çok haklılarmış aslında .

yaşarsın canım Allahın izniyle kucağına alınca çekilen bütün sıkıntılar hasretler sona eriyor unutuyorsun bile .ben şunu anladım nekadar strese giriliyorsa okadar hamile kalma zorlaşıyor .
4.5 sene olmadı benim her ay ağlardım ikinciyi istedik 3.ayımızda hamile kaldım niye çünkü kafam rahattı . düşünme diyenlere kızardım aklımdan çıkmıyorki kolaymı derdim .çok haklılarmış aslında .
Doktora gidince tedavi görünce insanın aklindan hic cıkmiyor ama unutmaya calisiyorum yine aklımda

Kızlar beni de eklermisiniz? 11 Aralık benim de :KK33:Haziran’dan beri uğraşıyorum Ekim ayında kimyasal gebelik geçirdim.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

20181204_150234.jpg

Eklentiler

• 20181204_150234.jpg
    20181204_150234.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 38
Kizlar ya bende hizli gebelik testi aldim ne zaman yapsam ki bugun ignenin 7. Gunu

Merhaba hanimlar bende adet günümü bekleyen hanimlardamdim. Adet zamaninda adet den farkli belirtilerim olunca arada girip bakiyordum yorumlariniza dayanadim simdi ciktim ve test yaptim beklenen adet tarihim 4 aralik yani bugundu niyetim beklemekti. Ama dayanamadim ve süpriz oldu. 1 canmli dogum 2 düsugum vardi allahim sag selamet sonuna ulastirsin ilk müjdede sizi esime aksam süpriz yapcam
böyle haberleri okuyunca çok mutlu oluyorum şahsım adına.. çok tebrikler bize umut oluyorsunuz.. sağlıkla büyüsün bebeğimiz..
darısı başımıza ne olur bizlere dua edin benimde bir yıldır olmuyor.

X