Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Kızlar valla bu ay acayip gerginim gebe kalmak için kafamın rahatlasi lazımmis gibi geliyor o da pek mümkün değil eşimle de ailesiyle de gerginiz of valla y

Adama kızgınım aslında beni kırdı ama sırf çocuğum olsun diye de yapmamız lazım ne güzel ortada kaldım

Bıtınce ertesı gun basla canım pko oldugu ıcın bıdahakı adete kadar yapın pikş görene kadar
Okey denicem yarın gidip alcam yarın büyük ihtimalle adet biter artık .. ilişki pik görene kadarmı olmalı acaba.. ay şaşırdım artık inanki umudumu kaybetmek istemiyorum ama 3 yıl oldu insan sinir oluyor ne kilo verebiliyor insan ne düzgün adet ne gebelik

Pikten 1gün önce pik günü ve çatlama olan gün diye okumuştum burda canım

Piki görünce hemen çalısmalar baslamalı ve 3 gun dvm etmelı

Bir iki güne pik olacak gıbı hıssedıyorum bakalım ınsbugun 8. Test.adet baslangıcından ıtıbarende 11. Gün.bugub bıraz daha koyulastı sankı

Eklentiler

• F95A8AE5-89A0-49D1-9CB3-E96EFD25B824.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 25
Bir iki güne pik olacak gıbı hıssedıyorum bakalım ınsbugun 8. Test.adet baslangıcından ıtıbarende 11. Gün.bugub bıraz daha koyulastı sankı
Canım bende 3 sene. Hep test kullandım yanlış anlama sadece her testin bir özelliği oluyor ya hassasiyet konusunda mesela bu tarz testlerde hafif silikken benimki pikti doktor kontrolünde’de onaylanmıştı tabi özellikle pkoda mı öyle oluyor onura bilmiyorum

aa canım soyledıgın ıyı oldu.yınede aklımda olsun.

Kızlar doktor 8-9 Aralık demişti şeffaf beyaz akıntım var sanırım yumurtlama demek bu. Bunun çatlaması ne zaman 8-9-11 değerlerdir demişti doktor hemen mi çatlıyor onu mu dedi acaba

Kızlar doktor 8-9 Aralık demişti şeffaf beyaz akıntım var sanırım yumurtlama demek bu. Bunun çatlaması ne zaman 8-9-11 değerlerdir demişti doktor hemen mi çatlıyor onu mu dedi acaba
Ayyy hadı hayırlısııçatlama bazen 1 bazen 2 gunde oluyor bu 3 gun onemlı degerlendırın ınsallah tutar

Kızlar bu luteal faz herkeste 14 gunmudur yoksa bazılarımızda 12 fln olabılırmı?ben sıkdı ovulasyon yapıyorumya 14 se bugun pik olmalıydı ama daha olmadı kafam karıstı o yuzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…