Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Canım senın son adet oldugun gunle bekledıgın gun nedır?yumurtlama olunca bızlerede yazarsınfikir sahibi oluruz genelimiz kacıncı gun yumurtluyoruz
25inde oldum kasımın, ovulasyon yarın görünüyor genelde hep ilk adet gününden 10 gün sonradır benim, çalışmalara bu geceden itibaren başlıyorum

Gerçekten şu devlet hastanelerinden nefret ettim artık ya zar zor haftalar sonra randevu buldum şimdide hekim polikilinik yapmayacaktır randevunuzu iptal edin diye bildirim geliyor bıktım gerçekten artık randevu bulmak bir dert randevu bulsan gidemiyosun

B
Hakkınızda hayırlısı olsun kızlar ben çok umutsuzum pkolu ve kilolu olarak.. bu ay ilk defa günün de adet oldum takip etmelimişim sizce ovulasyonla? Ne diyorsunuz..
Bencede takıp edın ve bu ay saglıklı beslenın ve hergun yuruyus yapın pkolular ıcın cok ıyı geldıgını okumustım
Canoo ne çektin kuzum yaa cans16
Slayer Witch bende yarın baslayacagım bakalım ıns

Yarın bi eczaneye gideyim bakayım anlatayım durumu bi ilaç alayım kessin şu akıntıyı

Yaa sağolun kızlar deneyek bariii 3 senedir ayni şey bakalım siz hangi zamanlar ovulasyon testine başlıyorsunuz acaba adetten nekadar sonra? mesela ay ortasında veya sonunda yapsam sizce varmı ihtimali pkolu olarak yumurtlama bu ay kendiliğimden adet oldum ve tarih hep değişiyor

Canım valla benimde düzensiz adetim ama ben yinede adet bitimi başlıyorum yapmaya

Bıtınce ertesı gun basla canım pko oldugu ıcın bıdahakı adete kadar yapın pikş görene kadar

Merhaba bende 2 Kasimda 7 haftalikken evde düşük yaşadım. Kontrolde temizlenmisti. Ovulasyon testlerine devam ettim. Catlamadan sonra 16. Gün ama hala regl olmadım. Kaset testlerde negatif. Böyle birsey yasayan var mi?

Merhaba bende 2 Kasimda 7 haftalikken evde düşük yaşadım. Kontrolde temizlenmisti. Ovulasyon testlerine devam ettim. Catlamadan sonra 16. Gün ama hala regl olmadım. Kaset testlerde negatif. Böyle birsey yasayan var mi?
Düşükten sonra neden ovulasyon yaptınızkı vucut bır dınlensın.gecmıs olsun bu arada.benım bır fıkrım yok doktorunuza sormalısınız.daha cok yenı cunku düşük.rahım daha toparlanmaz hemen

Aslında düzenim değiştiği için süreci takip amaçlı devam ettim. Hamile kalmak için değil. Olduğumu da düşünmüyorum ama catlamadan 14 Gün sonra regl olunur ben hala olmamanın düşük ile alakalı olup olmadığını düzenin normale ne zaman döneceğini merak ediyorum

Bende dusuk yapmıstım zaten ılıskı yasaktı 1 ay.3 ay ıcınde doner duzene demıstı benım dr um

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…