Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Evet biliyorum canım günde iki kere test yapıyorum normalde saat 11.10 15.20 normale göre 5 gün var pik olmasına ama erken mi olacak diye bekliyorum 1 kürtajım var çünkü döngüm şaştı
Şuan böyle

Eklentiler

• Screenshot_20221208_152505_com.android.gallery3d.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 35
Benimde genelde böyle olunca 2 güne pik oluyor ama bence daha bekleticek

Tabiki bu çok normal bitanem gerçekten insan bazen çok çaresiz oluyor ama elimizden geleni yapıp sabredicez eşler en büyük destekcimiz allahtan eşim çok anlayışlı bir insan yoksa ne yapardım ben bilmiyorum.. bugün bir kızla tanıştım dışarda uzaktan tanıyorum ama öyle merhabamız yoktu hoşgeldın beş gittin felan baktım hamile sebepsiz infertile ve 7 yılın sonunda hamile kalmış ..şuan 5 aylık ben şokkk demek neymiş herşey vaktini bekliyor bence

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım inşallah isteyen herkese nasip olur

Ayyy hadı hayırlısııçatlama bazen 1 bazen 2 gunde oluyor bu 3 gun onemlı degerlendırın ınsallah tutar
Kizlar bugun adetin 5ci günü ovulasyon aldim pkoluyum 3 yildir ugrasiyorum olmuyor bir arkadas yazmisti burdan et bitince ovulasyn takip et diye ara vermistim ben 3 sene gina geldi artik adetler cok düzensiz bu ay kendiligmden adet olmustum bu nasil sizce yorumlayin hadi bakalim ve bu normalmi yazmayi unuttm adetten hemen sonra böyle cift cizgi??

Eklentiler

• 20221208_172914.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 44
Arkadaslar bu arada soylemeyı unuttum uygulamanın dedıgı tarıhten 2 gun sonrasında yumurtlama baslıyormus bende.hep o 10 gunu degerlendırıyordum.meger asıl gunler degerlenmeden kalıyormus.luteal fazım 12 gunmus.bundan şüphelenmıstım zaten.Ovulasyon o yuzden işime yaradı gercekten.en azından ne zaman yumurtladıgımı ogrendım

Kaçmaz canım ya zaten önemli olan pozitif olduğu gece değerlendirip ertesi gün silikleşmesi. Silikleşince çatlamış olacak
aman ne olacaksa olsun kuzum,sıkıldım bılıyomusun bıraz.esımde sıkıldı cınsellıkten soguduk resmen zorunlu gıbı hadı hadı hadı,bu ayda beceremezsek ben bu işlere elveda :)haftada bır ıkıyle devam :)

Bende aylarca uygulamaya göre değerlendirmiştim ama ovülasyon yapınca günlerin çok farklı olduğunu anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…