Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Benimde garip haller devam ediyor pik gördükten tam 14 gün sonra normal adetim başladı 3. Gün bugün normalde 6-7 gün sürer bakalım umarım 3-4 gün sonra kesilir tamamen çünkü şuan normal geliyor imagination forever imagination forever

Benimde garip haller devam ediyor pik gördükten tam 14 gün sonra normal adetim başladı 3. Gün bugün normalde 6-7 gün sürer bakalım umarım 3-4 gün sonra kesilir tamamen çünkü şuan normal geliyor imagination forever imagination forever
İyi iyi sevındım canım normale donmesıne🙏Kür fln içme bu ay sakın

8 ay diyorsun🥹 Bitanem 3 yıldır uğraşıyorum hiç olmadı 1 kimyasal 🤷🏻‍♀️
rabbim en kısa zamanda nasip etsin canım benim ben bu sürede yıprandım seni düşünemiyorum sanki bu sene herkes hamile ve doğum yapıyor etrafımda sosyaal medyada çok özeniyorum rabbim hepimize nasip etssin :KK43:

8 ay diyorsun🥹 Bitanem 3 yıldır uğraşıyorum hiç olmadı 1 kimyasal 🤷🏻‍♀️
Biliyormusun asla pes etme umutsuz ,umutsuz nasıl yaşanılır? Zaman zaman mental çöküşler yaşayabiliriz ben çok yıprandım hemde nasıl aile içi nekadar linçlendim 3 yıllık evliyim ama insanlar bana kısır muamelesi yapıyor düşün ne sözlere maruz kaldım..bana demedıklerını birakmadılar ama hiç bişeye değmezmiş üzülmek ağlamak.. biz kendimizide yırtsak zamanı gelmeden olmuyor ama ölümden başka herşeye çare var artık olursa olur olmazsa elimizden geleni yapıp tedavilerimizi olup Allah’a bırakacağız ol der olur.. okadar insan anne oluyor içinde kötüsü var iyisi var ama bu zaten kurallara aykırı.. Allah bizim gibi mücadele edenlerin kucağını boş bırakmaz hiç sanmıyorum 🙏🏼❤️☘️

rabbim en kısa zamanda nasip etsin canım benim ben bu sürede yıprandım seni düşünemiyorum sanki bu sene herkes hamile ve doğum yapıyor etrafımda sosyaal medyada çok özeniyorum rabbim hepimize nasip etssin :KK43:
inan mental çöküşten yeni yeni çıkıyorum toparlanıyorum psikolojim bozuldu ama birgün sana özelden anlatıcam neler yaşadım cidden hiç moralini bozma..❤️

Bizi bebek görmeye çağırdılar kayınvalidem ve eltimlerle, Bebek gelince kadın bana dedi ki sen bakma düşük yapmışsın çocuğa nazar değer yüzü çirkin olur. Öyle insanlar var ki insan bazen laf yememek için çocuk yapıp kurtulmak istiyor bence sırf bu yüzden çocuk yapanlar var....

Bizi bebek görmeye çağırdılar kayınvalidem ve eltimlerle, Bebek gelince kadın bana dedi ki sen bakma düşük yapmışsın çocuğa nazar değer yüzü çirkin olur. Öyle insanlar var ki insan bazen laf yememek için çocuk yapıp kurtulmak istiyor bence sırf bu yüzden çocuk yapanlar var....
Bosver cahillik tam da bu işte.bida gitmezsin o kişiye olur biter😘😘😘bizim millet bi değişik gercekten,ınsanların yatakodasıyla ılgılenen terbıyesız cahil ordusu dolu.oysakı sanane yani

Biliyormusun asla pes etme umutsuz ,umutsuz nasıl yaşanılır? Zaman zaman mental çöküşler yaşayabiliriz ben çok yıprandım hemde nasıl aile içi nekadar linçlendim 3 yıllık evliyim ama insanlar bana kısır muamelesi yapıyor düşün ne sözlere maruz kaldım..bana demedıklerını birakmadılar ama hiç bişeye değmezmiş üzülmek ağlamak.. biz kendimizide yırtsak zamanı gelmeden olmuyor ama ölümden başka herşeye çare var artık olursa olur olmazsa elimizden geleni yapıp tedavilerimizi olup Allah’a bırakacağız ol der olur.. okadar insan anne oluyor içinde kötüsü var iyisi var ama bu zaten kurallara aykırı.. Allah bizim gibi mücadele edenlerin kucağını boş bırakmaz hiç sanmıyorum 🙏🏼❤️☘️
evet canım o kadar haklısın ki eşimle sürekli birbirimize moral veriyoruz ama bazı günler insan sanki çıkmaza giriyor başka bi destek arıyor aynı şeyleri yaşayanlardan. Beni en iyi sen ve bizim gibi olanlar anlar içimi rahatlattın gerçekten Allah razı olsun bu kadar umut verici şeyler yazmışsın Rabbim güzel kalbini bebek haberiyle sevindirsin seni ve tüm bekleyenleri Rabbim ol derse olur hayırlısıyla.

rabbim kötü kalpli kalbinde bi gram şevkat merhamet bulunmayan insanlardan uzat tutsun. Ne kadar acımasız insanlar birdaha asla gitme

Eklentiler

• Screenshot_20221208_151448_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221208_151448_com.android.gallery3d.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 35
kuzum daha pık olmamıs zaten.tam olması ıcın ıkısının aynı koyulukta yada t cızgıı c den daha koyu olması lazım.
Evet biliyorum canım günde iki kere test yapıyorum normalde saat 11.10 15.20 normale göre 5 gün var pik olmasına ama erken mi olacak diye bekliyorum 1 kürtajım var çünkü döngüm şaştı

X