Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Merhaba kızlar 20.21 yumurtlama 22 catlama gördüm testte bunlar son 3 günde yaptığım kaset testler 10 dakika ıcınde bu şekilde oluyor 3 yıldan verı bekliyorum ama olmadı artımed marka bu sekılde pozıtıf alan oldumu acaba 1 tüp bebek 1 aşılamam var negatif maalesef hersey temız ama nasip olmadı daha

Eklentiler

• 810DE0CF-D0BB-4864-A08E-A9AD827EE827.jpeg
    114,4 KB · Görüntüleme: 29
Canım yarın sabah ılk ıdrarla tekrar yap koyulasma olursa kan vermeye gıdersın ınsallah gonlune gore olur

Canım yarın sabah ılk ıdrarla tekrar yap koyulasma olursa kan vermeye gıdersın ınsallah gonlune gore olur
Şaka 3 yılı geçti hıcbır sekılde hamıle kalmadım sorun da yok hersey temız burda kopkoyu cızgılerı görünce içim gıdıyor insan bir ümit edıyor maalesef yarın tekrar bakıcam bakalım

Şaka 3 yılı geçti hıcbır sekılde hamıle kalmadım sorun da yok hersey temız burda kopkoyu cızgılerı görünce içim gıdıyor insan bir ümit edıyor maalesef yarın tekrar bakıcam bakalım
Üzülme canım vardır bır hayır herşeyde..hiçte üzülme baskalarında koyu çizgiler görünce bazen oluruna bırakmak en ıyısı..mutlu olmaya odaklanama bende gordum testınde gölgeyi yarın bir tekrarla bakalım sabah artımedle varsa bırazdaha bellı olur

Üzülme canım vardır bır hayır herşeyde..hiçte üzülme baskalarında koyu çizgiler görünce bazen oluruna bırakmak en ıyısı..mutlu olmaya odaklanama bende gordum testınde gölgeyi yarın bir tekrarla bakalım sabah artımedle varsa bırazdaha bellı olur
ilk zamanlar cok takıyordum inanılmaz derecede piskolojimi bozma derecesine bile geldim tüp bebek aşılama derken bu süreçler beni cok yordu ve oluruna bıraktım dedim yine test alayım ovulasyon 2 gün yumurtlama gördüm ilk kez tahmını ne göre yarın adet olmam lazım ama belırtı yok bu testlerle cok yanılan insan var bir kere başıma geldi koşa koşa kan verdim ama negatif bu seferde öyle olsun ıstemıyorum sondu bu testim daha yok elımde hani böyle damlatır damlatmaz çıkanları da acaba biz de görebilecek mıyız

Canım ben testınde sılık cızgıyı gordum sen yarın erken gebelık testı alda bır yap.predıctor early olur prodoctor olur bunlardan bırıyle

Canım ben testınde sılık cızgıyı gordum sen yarın erken gebelık testı alda bır yap.predıctor early olur prodoctor olur bunlardan bırıyle
5 dakika iste bıde 10 dakıka ıcınde böyle oldu belki bu zamana kadar yüzlerce test yaptım ama hiç böyle testlerde görmedim ümitlenmekte istemiyorum ama o testlerı de almıştım çok erkenden yaptım eczanelerde çok pahalı onlar netten alsam kaç günde gelir wala

Kızlar guncel kalsın sayfa sat 27 kasım bat 22 aralık.ovulasyon testını aksatmadan yapıyorum hala ıkı cızgı net olmadı oldugu zaman yazacagım sızlerede bır fıkır olsun dıyeBeklemedeyım şu anda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…