Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

kızlar günaydın bende geldim aranıza. İlk gebeliğimde 11 ay denedik öyle oldu hemde innovita ovülasyon testi sayesinde olduğunu düşünüyorum maalesef kürtajla sonuçlandı dün ilk adetimi oldum. Adetim biter bitmez ovülasyona başlayacam inşallah test yine uğurlu gelir bana ilk aydan tutar

hosgeldın canım umarım bu testler hepımıze ugurlu gelııır :) bugun açılısı yapıyorum ben :)

Kızlar doktor bana regl bittikten 1 hafta sonra 1 gün ilişki 1 gün yok, o şekilde kesin kalırsın dedi , ovulasyona bakayım mi yine de?
kuzum dıger donguye 3,4 gun kalaya kadar hergun aksatmadan yapabıleceksen gerek yok :) ben sona dogru zıvıtıyorum o yuzden bunu deneyecegım :)

Baya gecikmişti senin geldi mii hoş geldin kuzum bu topik bu ay uğurlu gelsin inşallah

Hoşgeldin inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz

Benim de öyle olmuştu hatta silik çizgi vardı ama koyulasmadi asla ya adete yakın ya da adet bitiminde oldu muhtemelen
Kizlar bazı aylar yumurtlama olmayabilirmis asla üzülmek yok bu hiç catlamayacagi anlamına gelmez saatleri de her gün agni saatte yapmaya çalışalım kaçmasın gözümüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…