Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Canım yumurtlama zamanını yakalayamıyor olabılırsın.bu ay saglıklı beslen arada yürüyüş folıc asıt yapabıyorsan ovulasyon takıbı ınsallah en kısa zamanda çift çizgiyi görürsün
Bu yumurtlama zamanı bende çok kısa galiba zaten 23 günde bir adet oluyorum . Denk getiremiyorum sağlıklı beslenme bende sıfır malesef ya abur cubur çikolata zaafım var .bu arada inşallah rabbim sanada banada çift çizgi nasip etsin amin

O zaman bu ay saglıklı beslenıyoruz canmmmhavuc kecıboynuzu pekmezı bal kuruyemıs yumurta bunları bol boş yıyoruz

Kızlar bende gebe kalmak istiyorum 2 aydır korunmuyoruz ama olmadı
Zamanla olur inşallah canım daha yenisinnn
23 günde bir mııı yumurtaliklar çok iyi çalışıyor o halde en kısa zamanda gelir bebişin inşallah beslenme bende de yok ahaha
adet olduktan sonra yapacağım nerden alıyorsunu ovu testini daha önce yapmadımben
Bence pttavmden al hem uygun hem bazı urunlerde kargo ücretsiz imagination forever innovitayi öneriyorlarrrr

Zamanla olur inşallah canım daha yenisinnn

23 günde bir mııı yumurtaliklar çok iyi çalışıyor o halde en kısa zamanda gelir bebişin inşallah beslenme bende de yok ahaha
Valla bu olursa 2.gebelik.olcak benim inşallah ilki de çok zor oldu neler yapmadım.ki bu sefer kendiliğinden hemencecik oluverir dedim ama 2 aydır bişey olmadı bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…