Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Zamanla olur inşallah canım daha yenisinnn

23 günde bir mııı yumurtaliklar çok iyi çalışıyor o halde en kısa zamanda gelir bebişin inşallah 🤍beslenme bende de yok ahaha

Bence pttavmden al hem uygun hem bazı urunlerde kargo ücretsiz imagination forever imagination forever innovitayi öneriyorlarrrr
Ordan almaya tereddütte kaldım 😊

İnşallah yaa benim adetim geçtikten sonra pozitif gördüm diyw düşünüyorum ama testleri aldığım kişi yumurtlama yok dedi üzüldüm yine her ihtimale karşı değerlendirdim çok şükür cuma gününü bekliyorum adet olmazsam test yapacağım nasip olursa 🌺💕
Canim inovitanin ovulasyon testini mi kullaniyorsun benimde senin gibi oldu

Canım sen tanıdık geldi nickin gebelik var mı regl oldun muuu
Canım ilk testinde aşırı silik ikinci çizgi vardı ertesi gün yaptım çizgi falan çıkması reglm beş gün geçmişti bugün baktım kahverengi sulu bı akıntı gelmiş pocs var o yüzden reglm hep böyle gelir bende umudu kestim zaten ovulasyon aldığım kişiye testleri göstermiştir yumurtlamisson demişti şuan üzgünüm biraz insAllah Rabbim bizi de en yakın zamanda sevindirir sağlıklı sıhhatli hamilelikle

Canım ilk testinde aşırı silik ikinci çizgi vardı ertesi gün yaptım çizgi falan çıkması reglm beş gün geçmişti bugün baktım kahverengi sulu bı akıntı gelmiş pocs var o yüzden reglm hep böyle gelir bende umudu kestim zaten ovulasyon aldığım kişiye testleri göstermiştir yumurtlamisson demişti şuan üzgünüm biraz insAllah Rabbim bizi de en yakın zamanda sevindirir sağlıklı sıhhatli hamilelikle
İnşallah canım benim üzülmek yok her seferinde daha güçlü daha umutlu daha inançlı bir şekilde devam edeceğiz 🌹🦋😍

İnsAllah regl olduğumu görünce inovitanin ovulasyonunu sipariş ettim insAllah bu ay yumurtalarım 🥺♥️💐 senin bı sıkıntın var mı ne zamandır çocuk dusunuyorsunuz
Şu anlık doktorlar bir sıkıntı yok diyor ama henüz hsg cektirmedim bir yıl önce kimyasal oldu ama 2 aydır düzenli bir şekilde deniyoruz canım bu ay da olmazsa hsg çektirmeyi düşünüyorum 😊

Merhaba hanımlar bende katılıyorum aranıza. Fikir sahibi olun diye uzun yazıcam ama önemli oldugunu düşünüyorum . Ben biraz tıpla ilgiliyim yakından severim anatomiyi . benim bat 28 kasımdı aslında ama gelen giden olmadı. Ovulasyondada inanılmaz derece koyu hatta cookkk koyu gordum ilk defa 2 aydır . Resim ekledim . T nin daha koyu oldugu gun regl gunumdu. Ertesi gunde aynı derecedeydi koyulukları . Hastaneye gittim dayanamadım (bu arada 2 senedir korunmuyorum ama 2 aydır takip yapıyorum. Herhangi bir sorun yok bendede esimdede ) doktor dediki dun yumurtan catlamıs sıvıdan anladı hatta suan da 19 mm yumurtan var sagında dedi.( 28 kasımda ki muayenede cıkan bu yumurtada bugun catladı hatta.)Yani anlayacagınız regl gunum olması gereken gunde yumurtladım. Hcg kanda deger 0.179 cıktı. Fikir sahibi olun diye yazdım bu kadar uzun kusura bakmayın :) hatta bu ay imkansız gelecek size ama 3 kere yumurtladım akıntıdan anladım hep 2 side doktor onaylı . Bilerek degil ama saglıgım ıcın bu ay haftada 2 brokoli haftada 2 kereviz ve hergun 3 ceviz yarım avuc cig badem tuketmiştim. Sizede yardımı dokunur belki

Eklentiler

• C3AF2482-4D3D-4F20-8EDC-BE6D6068F5E1.jpeg
    C3AF2482-4D3D-4F20-8EDC-BE6D6068F5E1.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 7825FB23-67D3-4BC1-9F98-7F9E4F68D4AB.jpeg
    7825FB23-67D3-4BC1-9F98-7F9E4F68D4AB.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba hanımlar bende katılıyorum aranıza. Fikir sahibi olun diye uzun yazıcam ama önemli oldugunu düşünüyorum . Ben biraz tıpla ilgiliyim yakından severim anatomiyi . benim bat 28 kasımdı aslında ama gelen giden olmadı. Ovulasyondada inanılmaz derece koyu hatta cookkk koyu gordum ilk defa 2 aydır . Resim ekledim . T nin daha koyu oldugu gun regl gunumdu. Ertesi gunde aynı derecedeydi koyulukları . Hastaneye gittim dayanamadım (bu arada 2 senedir korunmuyorum ama 2 aydır takip yapıyorum. Herhangi bir sorun yok bendede esimdede ) doktor dediki dun yumurtan catlamıs sıvıdan anladı hatta suan da 19 mm yumurtan var sagında dedi.( 28 kasımda ki muayenede cıkan bu yumurtada bugun catladı hatta.)Yani anlayacagınız regl gunum olması gereken gunde yumurtladım. Hcg kanda deger 0.179 cıktı. Fikir sahibi olun diye yazdım bu kadar uzun kusura bakmayın :) hatta bu ay imkansız gelecek size ama 3 kere yumurtladım akıntıdan anladım hep 2 side doktor onaylı . Bilerek degil ama saglıgım ıcın bu ay haftada 2 brokoli haftada 2 kereviz ve hergun 3 ceviz yarım avuc cig badem tuketmiştim. Sizede yardımı dokunur belki
Çok teşekkür ederim canım bizi bilgilendirdiğin için inşallah en hayırlı zamanda hayırlı haberler alırsınız sende 😇🤗

Evet kuzum oluyor öyle.bızı bılgılendırdıgın ıcın tesekkur ederız😍🙏guzel haberlerını beklıyoruz🥰

X