Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurta da 14.gün 2.4 tü. 10 Aralık aynı gün iğne oldum. 13 Aralık kontrolde yumurta yoktu. Çatlamış dedi doktor.
Benim de bugün adet olmam gerekiyoedu ama olmadım. Birde ben iğnenin 9. Günü kontrole gittim 1 yumurta vardı. 14. Gün test yapmıştım negatifti. 2-3 gün daha bekleyip kan vericem

Bugün doktorumla görüştüm kullandığım ilaçlar bu ayında etkiliyormuş o yüzden bana pko için combinol diye bitkisel hap verdi. Sabah akşam aç karnına iç dedi. Birde agnucaston verdi. 10 gün sonra kontrole gideceğim. Yumurtaların durumuna bakacak.

Artımedi ben iğnenın 8.günü yapmıstm sadece kuzum sonra surelab falan kullandım elimde ondan var diye
İğnenin 17. Günü böyle. Ptesi kontrole gideceğim. Kan vermediğim için tedirginim. Kaşığım ağrıyor betam düzensiz attığı İçin bir öncekinde insan korkuyor jannacım🤷🏻‍♀️🥺

Eklentiler

• B3F10D32-E533-441D-8B80-97A4170E7584.jpeg
    B3F10D32-E533-441D-8B80-97A4170E7584.jpeg
    98 KB · Görüntüleme: 28
İğnenin 17. Günü böyle. Ptesi kontrole gideceğim. Kan vermediğim için tedirginim. Kaşığım ağrıyor betam düzensiz attığı İçin bir öncekinde insan korkuyor jannacım🤷🏻‍♀️🥺
Çok güzel kuzum iğnenin 17 gününe göre değerinin maşallahı var bence sen geçen ay 10 günde adet olmuştun değil mi öncesinde ağrı lekelenme filan olmuş muydu

Çok güzel kuzum iğnenin 17 gününe göre değerinin maşallahı var bence sen geçen ay 10 günde adet olmuştun değil mi öncesinde ağrı lekelenme filan olmuş muydu
Evet kuzu 11. Gün adet olmuştum ben şok, bu sefer 14. Güne kadar bekledim olmayınca kaset test yaptım onda da belirgin ama kan verip beta takibi yapmak istemedim.

Sen nasılsın?
Kuzum kasık ağrıları olur bende de ilk basta oldu icini cok ferah tut bu sefer sağlıklı olacak inşallah🙏🏻
İnşallah kuzum ben de öyle inanıyorum 🙏 sen nasılsın her şey yolunda mı?

Evet kuzu 11. Gün adet olmuştum ben şok, bu sefer 14. Güne kadar bekledim olmayınca kaset test yaptım onda da belirgin ama kan verip beta takibi yapmak istemedim.

Sen nasılsın?

İnşallah kuzum ben de öyle inanıyorum 🙏 sen nasılsın her şey yolunda mı?
Yolunda gibi canım ya salı günü kontrolüm var 8+3 oldum bugün. Bebeği en son 6+5te görmüştüm. Ne durumda bilmiyorm:) salı günü görücez artık

Sen nasılsın?
Canım benim dün gece bugün lekelenme oldu çok az normal adetime iki gün var ama ben âdetin 22 günü 22mm olan iki yumurta için iğne oldum bugünde 8.gunu iğnenin bu ay herşey birbirine karıştı 31 Aralık'ta iki yumurta kendiliğinden çatladı 6 Ocakta bir tane daha çatladı kendiliğinden işte öyle yerleşme mi adet mi olucam bende anlamadım kasiklarda ağrı çok

Canım benim dün gece bugün lekelenme oldu çok az normal adetime iki gün var ama ben âdetin 22 günü 22mm olan iki yumurta için iğne oldum bugünde 8.gunu iğnenin bu ay herşey birbirine karıştı 31 Aralık'ta iki yumurta kendiliğinden çatladı 6 Ocakta bir tane daha çatladı kendiliğinden işte öyle yerleşme mi adet mi olucam bende anlamadım kasiklarda ağrı çok
Benim de iğne olduğumda 23 mm yumurtam vardı kuzum, umarım sağlıkla tutar ve devam eder.

Tarihsel olarak evet biraz farklı bir ay olmuş, ama ben geçen ay iğneyi baz alacak bir tarihi göremeden adet oldum. Umarım adet olmazsın da 14. Gün yaparsın testi. Ben de takip ediyorum seni her şey gönlünce olsun🙏

Benim de iğne olduğumda 23 mm yumurtam vardı kuzum, umarım sağlıkla tutar ve devam eder.

Tarihsel olarak evet biraz farklı bir ay olmuş, ama ben geçen ay iğneyi baz alacak bir tarihi göremeden adet oldum. Umarım adet olmazsın da 14. Gün yaparsın testi. Ben de takip ediyorum seni her şey gönlünce olsun🙏
İnşallah hayırlısı ile bebeğini görürsün bende sana gebelik mujdemi veririm inşallah 14 günde

Kızlar selam geçen ay iğne olmuştum ben de gebelik oluşmadı doktora iğneye ara vermek istedim bu ay gitmedim doktora. Geçen pazar ovulasyonda yumurtlama gördüm değerlendirdik o günleri. O günden beri yapmamıştım test. Dün tekrar yaptım yine yumurtlama gördüm bu mümkün mü yani ayda iki kez bir hafta arayla. Bilginize danışmak istedim.

Bugün doktorumla görüştüm kullandığım ilaçlar bu ayında etkiliyormuş o yüzden bana pko için combinol diye bitkisel hap verdi. Sabah akşam aç karnına iç dedi. Birde agnucaston verdi. 10 gün sonra kontrole gideceğim. Yumurtaların durumuna bakacak.
10 gün sonra kontrole gittim. Önümüzdeki ay gel aşılama yapıcaz dedi. Adetin 2. Günü gideceğim

Pko şanslı grupta diyor doktorlar yumurta çok geliştiği için o yüzden canınızı sıkmayın ❤ ama çikolata kisti lanet bisey ağrısı ayrı çektirdileri ayrı. Şükür ama 1 buçuk senedir de 3 cm boyutu büyümedi inşallah büyümez ama baya engel oldu
Dilos6342 Dilos6342 merhaba canım mesajlarını okudum rastgele birine cevap vermiş oldum ama 🤗öncelikle Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin yavrunu.. Bende aşılama oldum aşılama gününü sayarsak bugün 8.gün iğnenin etkisi geçmiş mi diye test yaptım bende de çabuk geçiyor geçmiş tertemiz bir negatif çıktı gerçi adet belirtilerimde var ama hayırlısı.. Seninde günler sonra pozitif çıkmış anladığım kadarıyla inşallah benimde öyle olur bu kez çok büyük yıkılıcam inşallah rabbim nasip eder.. Daha çok erken dimi sence de

X