Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Karnımın içi yanıyo göğüslerim acıyo ama o adettten önce de oluyordu bazen sizin var mı belirtileriniz
Bende bel agrisi vardi gecti suan sadece akıntı var o kadar 🤷‍♀️ 2 ay once kimyasal gecirmistim kasik agrisi ve gogus agrisi vardi cok fazla suan birsey yok buyuk ihtimal tutmadi ama nasio bakalim 😁 sizde umut var yani gogus agrisi basladiysa 😍

Bende bel agrisi vardi gecti suan sadece akıntı var o kadar 🤷‍♀️ 2 ay once kimyasal gecirmistim kasik agrisi ve gogus agrisi vardi cok fazla suan birsey yok buyuk ihtimal tutmadi ama nasio bakalim 😁 sizde umut var yani gogus agrisi
Ben nisan ayından beri uğraşıyorum bazı ayalar kist ve aşılar yüzünden ara verdim ve hiç gebelik oluşmadı eşimde sperm sıkıntısı vardı çözüldü o takviyeyle ama benim iğne ile ilk deneme inşallah tutar aksi hayal kırıklığı olacak benim için ama en başta her şeyin hayırlısını versin Rabbim hepimize

Ben nisan ayından beri uğraşıyorum bazı ayalar kist ve aşılar yüzünden ara verdim ve hiç gebelik oluşmadı eşimde sperm sıkıntısı vardı çözüldü o takviyeyle ama benim iğne ile ilk deneme inşallah tutar aksi hayal kırıklığı olacak benim için ama en başta her şeyin hayırlısını versin Rabbim hepimize
Amiin insallah 🤲

Bende 10.günde pozitif görmüstüm canım ☺️
10.gün 2.8 cıktı
11.gün 9.2

İnsallah sende pozitifsindir
Dün test yaptım ama gün içinde yapmıştım çok hayalet bi çizgi vardı fotoda bile belli değildi bugün yapmadım test artık sabahki test fikir verir inşallah tutar 🤗 Senin d😉sağlıkla ilerlesin sağlıkla al kucağına inşallah 🌸

Bende klomen artı çatlatma iğnesi kullandım. İğneyi dün oldum. Gebelik testini ne zaman yapmamla alakalı bilgi vermedi doktorum en erken ne zaman yapmalıyım bi bilginiz var mı

Kızlar bugün çatlatma iğnesi sonrası 14.günüm. sonuç negatif çıktı. Adet döngüm de bugün. Adet de olmadım. Değişir mi sonuç?

X