Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy inşallah hayırlısı😍 ne kadar süredir deniyorsunuz kızlar? Bir de benim zaten çatlıyor. Ovulasyonda görüyordum. Sizce bu iğnenin ekstra bir etkisi oluyor mu?
Benim de öyle 1 kez yaptım iğne sonra 2 ay yapmadı zaten çatlıyor diye şimdi riske atmamak için vurdu.her şeyi deniyor bence doktorlar

Ben de varım 3 Aralık cuma günü oldumm😀

Ben de varımm bugun vuruldum boyut 22 ve 23 iki yumurta

Bugun iğne oldum asilama oldum 2 tane 22mm yumurtam vardı 23 te olabilir dikkat etmedim doktorun dediğine çatlamak üzere ama garantiye alalım aşılama boşa gitmesin dedi bismillah bakal nolcak =)
Ben de varıııım🌸

3 aralıkta iğne oldum 21 ve 23 mm 2 yumurtam vardı, Bugün kontrole gittiğimde biri çatlamıştı öteki de içi sıvı ve Kan dolmuş duruyordu doktor bu da %90 çatlamış dedi, bazı yumurtalar çatlayıp kistleşebiliyor bugün de ilişki olsun dedi oldu:)
Bundan sonrası beklemek Kısmet bakalım. Benim yumurtalar bana çok büyük gibi gelmişti ama gördüğüm kadarıyla buradaki arkadaşların yumurta boyutlarında hemen hemen aynı🌟

Ben de varıııım🌸

3 aralıkta iğne oldum 21 ve 23 mm 2 yumurtam vardı, Bugün kontrole gittiğimde biri çatlamıştı öteki de içi sıvı ve Kan dolmuş duruyordu doktor bu da %90 çatlamış dedi, bazı yumurtalar çatlayıp kistleşebiliyor bugün de ilişki olsun dedi oldu:)
Bundan sonrası beklemek Kısmet bakalım. Benim yumurtalar bana çok büyük gibi gelmişti ama gördüğüm kadarıyla buradaki arkadaşların yumurta boyutlarında hemen hemen aynı🌟
Sen hangi günleri değerlendirdin canım ?

Sen hangi günleri değerlendirdin canım ?
Canım normalde 36 saat sonra ilk ilişki olsun diyorlar ama benim zaten boyutlar 21 ve 23 olduğu İçin sanırım doktorum kendi çatlama ihtimalini de düşünerek cuma akşamı ve pazar akşamı (pazar akşamı 48 saat oluyordu o yüzden pazar sabahı denedik biz ve akşam oldu) olsun dedi.

Cuma akşamı,pazar sabahı, pazar akşamı ve bugün.
Eşime sperm testi yaptıramadık henüz, 2 düşüğüm var. Biz pazar günü fazla değerlendirmiş olduk ama yapacak bir şey yok artık kısmet. Zaten spermler 72 saat kalıyor cuma akşamı olan ilişki ile bile tutar tutacak olan🙏

Benim de öyle 1 kez yaptım iğne sonra 2 ay yapmadı zaten çatlıyor diye şimdi riske atmamak için vurdu.her şeyi deniyor bence doktorlar
Aynen bence de. En son gelinebilecek noktaya kadar daha pratik, hızlı cevap alınabilecek yöntemleri deniyorlar. Sadece çatlatma iğnesiyle gebelik elde eden çok mu?? Ya da daha doğrusu var mı öyle bi kitle ben mi denk gelemedim kızlar😂

Herhangi bir farklılık var mı canım hoş daha çok erken ama bazı kişiler çok kasık ağrısı vs çekmiş iğneden sonra ben de olmadı öyle bir şey
Benim kasık ara ara oluyor sağda zaten sağdan yumurtlamıştım ama benım bide adet olcakmış gibi karnım ağrıyor. Bence bunlar birazda çatlatma iğnesinin yan etkileri gibi

L Lalalala1 iyi yapmışsınız benim de nerdeyse iğneden sonra her gün oldu:) inan11 inan11 evet 12. Ve 36. Diyorlar fakat biz tam o saatlerde yapamadık, o gün dahilinde oldu spermler 72 saat yaşayabiliyor nasılsa diye düşünüyorum
Aynen öyle benim doktorum da saat vermedi, hatta diyorum ya iğne günü ve 48 saat sonrasını söyledi ilişki için. Spermler 72 saate kadar canlı kaldığı İçin tam dakikası dakikasına olmasına gerek yok diye düşündüm ben de, bir de iğne ile kiminin 20. Saatte çatlar kiminin ki 37. Saatte belli olmaz ki🤗

X