Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin canım ne zaman vuruldun iğneyi kaç mm’di yumurtan?🥰
Az önce 21:00 da yaptım. Ve 3-4 damla dışarı gitti iğneden umarım bir şey olmaz🙈Bugün ultrasonda gördü doktor sol tarafta gözüktü 1 tane. Kaç mm bilmiyorum eve geldim onu düşündüm😂 benim aşılama değil bu arada. Regli olunca aşılama veya tüp için karar vericez. Herkese bol şans!🍀

Az önce 21:00 da yaptım. Ve 3-4 damla dışarı gitti iğneden umarım bir şey olmaz🙈Bugün ultrasonda gördü doktor sol tarafta gözüktü 1 tane. Kaç mm bilmiyorum eve geldim onu düşündüm😂 benim aşılama değil bu arada. Regli olunca aşılama veya tüp için karar vericez. Herkese bol şans!🍀
1-2 damladan bir şey olmaz bence canım 🙈Hayırlı olsun canım şimdiden 🥰 bu ay tutar inş aşılamaya tüp bebeğe gerek kalmaz hiçbirimizin 🙏🏻

Ayy inşallah hayırlısı😍 ne kadar süredir deniyorsunuz kızlar? Bir de benim zaten çatlıyor. Ovulasyonda görüyordum. Sizce bu iğnenin ekstra bir etkisi oluyor mu?
Ben de hep ovulasyonda çatlama görüyordum ama ilk defa klomen+çatlatma iğnesi vuruldum ,iğne hem yumurtayı hem olgun hala getiriyor hem de çatlatıyormuş okuduklarıma göre ve beklenen çatlama gününü öngörebiliyoruz ona göre de ilişki oluyor mantığı bu sanırım 🙈🥰

Ben de hep ovulasyonda çatlama görüyordum ama ilk defa klomen+çatlatma iğnesi vuruldum ,iğne hem yumurtayı hem olgun hala getiriyor hem de çatlatıyormuş okuduklarıma göre ve beklenen çatlama gününü öngörebiliyoruz ona göre de ilişki oluyor mantığı bu sanırım 🙈🥰
Ayy hadi hayırlısıııı güzel haberlerini bekliyorummm canım☺️

X