Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Bunlar yeni mi anlamadım ben 3 4 tane almıştım iğne etkisi geçti mi diye bazıları senin attıkların gibi çıkmıştı neyse yarın erken gebelik testi alcam 3 tane eğer koyulaşırsa gidip kan veririm

Bı daha ki aya kaldık desene canim hayirlisi artık adet olup doktora gitmeyi bekliycez tekrar inşallah daha çok yumurtamiz olur tutar hayırlısı ile
Benim 10.gunum canım ama test negatif of of iki yumurta vardı boyuda güzeldi aslında ama olmayınca olmuyor demekki sen test yapmadinmi daha canım

Benim 10.gunum canım ama test negatif of of iki yumurta vardı boyuda güzeldi aslında ama olmayınca olmuyor demekki sen test yapmadinmi daha canım
Bizim adetimize daha var bence olumsuz düşünme bekleyelim bi kaç gün daha bakalım ne olcak

Rahim filminden sonra sizə doktor korunmanız gerekdiğini söyledimi? Ben dün yapdırdım bu gün ilişkide olduk çok korkuyorum
Korkacak hiçbişey yok canım bende ölüme gidermiş gibi içeriye girdim ama hiçbişey hissetmedim çok korkuyorsan anestezi ile yaptır anlamıyorsun bile ben kalktığımda ağrım falan hiçbişey olmamıştı sonucum temiz

Hayırlı olsun İnsAllah. Bende ayın 13u ovitrelle iynə yaptırdım.bugun 16ci günü iğnenin ,henuz adet olmadım insAllh olmam.ama 2gun öncə test yaptim bisey çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…