Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Aynen bende ama ben 12. Gundeyim hala test yapmadım

10.gün erken mi acaba ya bilemiyorum iyice kafam karıştı benim elimde erken test yok normal var onu yapsam da çıkmaz bide açıkçası pek belirtim yok diye ümidi kestim bu aydan
Kesme kesme canım bende sanki silik görüyor gibiyim ama bunu gören tek benim

Eklentiler

• IMG20221226131103.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG20221226130930.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 55
Ben test yaptııım evdeki normal testi sonuç böyle hayaler çizgi var gibi ama bilemiyorum
Yaaa evet görüyorum ama canım bu test markası ne dikkat et markaya bazıları gerçek sonuç vermiyor
Ben test yaptııım evdeki normal testi sonuç böyle hayaler çizgi var gibi ama bilemiyorum
Çok sevindim yaaaa

Yaaa evet görüyorum ama canım bu test markası ne dikkat et markaya bazıları gerçek sonuç vermiyor

Çok sevindim yaaaa
Artı Med diye marka bu vardı evde de ben bilemiyorum böyle olup yarın yine tek çizgi çıkarsa diye korkuyorum yarın sabah erken gebelik testi alıcam 4 5 tane birkaç gün yapıcam ona göre kan veririm artık

Artı Med diye marka bu vardı evde de ben bilemiyorum böyle olup yarın yine tek çizgi çıkarsa diye korkuyorum yarın sabah erken gebelik testi alıcam 4 5 tane birkaç gün yapıcam ona göre kan veririm artık
Çakma artimed e benziyor canım orjinalini atım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…