Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Sağlıklı olsun da biraz geç olsun sabredicez artık
Daha 11 gün oldu canım ya bazılarının 16. Gün falan çıkan olmuş adet gecikince anlayan olmuş daha erken aslında düşününce hemen birinci gün tuttumu belli değil ki

kızlar akıntı olmayanınız var mı? normalde bende akıntı olurdu, klomenden sonra hiç akıntım yok, meme hassesiyeti falan da yok, bu gün erken gebelik testi yaptım o da negativ, ben bu ayda elendim galiba..

kızlar akıntı olmayanınız var mı? normalde bende akıntı olurdu, klomenden sonra hiç akıntım yok, meme hassesiyeti falan da yok, bu gün erken gebelik testi yaptım o da negativ, ben bu ayda elendim galiba..
Akıntı benim hiç olmaz zaten canım yokta bazen göğüslerim aciyor bazen geçiyor bende anlayamadım

Akıntı benim hiç olmaz zaten canım yokta bazen göğüslerim aciyor bazen geçiyor bende anlayamadım
bu ay bilmiyorum klomen ve iğneden mi acaib keçdi ya, karın kasık ağrısı ara sıra da belime bir şeyler batar gibi oluyor. başka hiç bir şey..

bu ay bilmiyorum klomen ve iğneden mi acaib keçdi ya, karın kasık ağrısı ara sıra da belime bir şeyler batar gibi oluyor. başka hiç bir şey..
Valla ben hiç kendimi dinleniyorum canım çünkü çoğu şey klomenden kaynaklı ben geçen ay ictigimde de ağrıdan yürüyemiyordum ama birşey yoktu

Benim baya bir akıntım var ama idrar yolu enfeksiyonum var ondan olduğunu düşünüyorum başka da pek belirtim yok arada bir kasık ağrısı o kadar

Merhaba iğnenin 10 günü testim böyle sanki etkisi geçmemiş (silik bir çizgi var görünmüyor olabilir) bir hafta sonra tekrar yapacağım atarım.
Herkese merhaba 13. Gün çizgi belirginleşmiş umutlandım ama ilk defa çizgiyi belirgin görüyorum. Heyecanlıyım cuma günü tekrar atacağım. Pozitif çıkarsa herşeyi patlaşırım.

Eklentiler

• 88389CEB-B8D0-4926-992E-E4D7610CD210.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 56
Herkese merhaba 13. Gün çizgi belirginleşmiş umutlandım ama ilk defa çizgiyi belirgin görüyorum. Heyecanlıyım cuma günü tekrar atacağım. Pozitif çıkarsa herşeyi patlaşırım.
10.günü silik çıkıp şimdi belirginleştiyse bence olabilir inşallah da olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…