Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Anladm canm İnşallah onlara gerek kalmadan bu ay kavuşursun . Kaç aydır istiyorsun gebelik

Normal kaset test iğne günü dahil 11. Gün iğne gününü saymazsak 10.günüm. sabah yaptığm test tamamen negatif olunca buda böyle çıkınca umutlandım biraz
Ayy hadi inşallah canm benim inşallah doğrudur sonuç resm ekler misn . Bide yarn sabh tekrarla koyulşma olacakmı bklm o zaman kesin vardr

Bu attığım foto ilk 15 dk hali. Sanırım şimdi biraz daha belirgin olmuş

Eklentiler

• IMG20221213204950.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 108
İnşallah bu ay sizin için mutlu bir sonuç olur

Merhaba sanırım 2 aralıkta iğne olmuşsunuz, aynı tarihte olmuşuz acaba belirtileriniz var mı hiç test yaptınız mı ?

Merhaba arkadaşlar, 2 aralıkta çatlatma iğnesi oldum bugün 12.gün, iğneden beri karnım her gün ağrıyor yumurtalıklarım sancılanıyor, göğüs uclarım çok acıyor dokunamıyorum belim ağrıyor, hiç test yapmadım üzülmemek için sabırla bekliyorum adetime 6 gün var, iğnenin 15 veya 16.günü test yapsam mı yoksa adetimi beklesem bilemiyorum benimle aynı belirtileri yaşayan varsa yazarsa sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…