Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Benimkide negatif 8. Günümdeyim nefatif olunca ne olmus oluyor 2 gün önce poztifti yardımcı olurmusun bu test konusunda nasıl ilerliyosunuz
Galiba olduğumuz iğne pozitif çıkmamamıza neden oluyor iğne etkisi geçtikçe negatifleşiyor diye anladım ama ben yapmadım hiç test daha 6.günüm diye

Bendede catlatma ignesinden 1 gun önce iştah açıklaması oldu gece yemek yemeden yatamaz oldum yatim diyorum seytan dürtüyor yemek ye öyle yat diye iştah normal zamandada yoktu bende aksam yemekten sonra ağzıma birşey almazdım acikmada olmazdı inşallah tutar hakkimizda hayırlısı rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba a.s hoşgeldiniz benim doktorumun dediğine Göre femera çok kaliteli yumurta yapıyormuş bu ay olmazsa bir kaç aya gebelik yüksek ihtimal olur dedi inşallah hayırlısıyla alırız Güzel sonuçları
Cnm meraba aşılamanın 3 gunu aksam kaset test yaptim ayin 11de 12de erken gebelik testi yaptım acelemi ettim bilmiyorum sabırsızlanıyorum gunden gune çizgi siliklesirmi

Eklentiler

• IMG_20221213_163552.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_20221213_163547.jpg
    184,8 KB · Görüntüleme: 101
Hanımlar çatlama iğnesinden sonraki süreçte neden test yapıyorsunuz. Takip etmem gereken bir şey mi vardı acaba. Benim 3. Günüm ama hiç test yapmadım

Herkese merhaba tekrardan güzel kadınlarBilgi amaçlı yazıyorum belki okuyanlara fikir edinmek isteyenlere yardımcı olur.Benim ilk iğne deneyimim başarısız oldu 22 kasım da vuruldum ve tüm semptomları yaşadım kasık batması göğüs sızlaması miğde bulantısı çünkü iğne bhcg hormanları salgıladığı için tüm gebelik belirtileri oluyo buna pek ümit bağlamamak lazım çünkü çok hüsrana uğradım çok ağladım sizler üzülmeyin kendimi dinlememeye negatif olduğum an söz verdim ve iğnemin 17. Günü regl oldum ilk 9 gün pozitif 10. Gün negatife dönüp 13. 14. İse tamamen negatifti regl olduktan sonra doktoruma söyledim ve 5. Günü beni çağırdı yani bugün şuan kontrolden çıktım 2. İğnem için tekrar aynı tedaviyi uygulayacağımızı söyledi 5 gün femara kullanacağım ve salı günü tekrardan kontrole geleceğim iğne vurulacağım şayet allah korusun tutmazsa bu ayda regl görürsem spermogram ve rahim filmi çektirmemi söyledi umarım onlara gerek kalmaz rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın dualarım hepinizile buraya yazan okuyan herkese rabbim hepinizin hepimizin kucağını doldursun sevgilergüzel haberler alacağımız bir ay olsun aralık herkese şans getirsin uğur getirsin

Kaçıncı gün canım benimde bugün negatif oldu iğne günü dahil 11. Günüm iğne günü hariç 10. Günüm
Öğleden sonra dayanamadım tekrar yaptım. 10 dk böyle bi çizgi cıktı. Zor görünüyor baya. Ay bi heyecanlandım. Erken testte bile negatifti. Bu normal kaset test. Sizde görüyor musunuz çizgi?

Eklentiler

• CD56435A-B74C-4A95-AD0A-0252B6B38DBC.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 103
  • A7907A23-2070-4515-B039-01954F87073D.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 107
İğneden sonra kaçıncı gün regl oldun canm sen
Ben tam 17. Günü oldum canım 13. Ve 14. Gün negatifti sonra sancılarım başladı 17. Günü oldum şimdi yine tedavim başlandı bugün kontrole gittim allahtan çatlamamış yumurtam yoktu kiste dönüşmemiş femara verdi doktorum yine son kez çatlatma iğnesi yapacağız tutmazsa hsg çekilecek ve eşimden spermogram alınacak umarım bunlara gerek kalmaz artık bu ay sevineyem kaç aydır uğraşıyoruz

Norml regl günün kaç gün geçmişti

Sprem testini neden daha önce yaptırmadınız canm sen klomene başlamadan onu yaptırsaydınıx keske

Arkadaşlar akşam üstü dayanamadım bir test daha yaptım çoook silik hemen çıktı sabah yaptığım test bariz negatif ti heyecanlandım yaa

Sprem testini neden daha önce yaptırmadınız canm sen klomene başlamadan onu yaptırsaydınıx keske
Ben femara kullandım canım.Doktorum böyle deneyelim dedi çünkü sorun bende pcosum var benim ergenliğimden beri regl düzensizliği çektim hep ilaçlarla regl görüyordum ve doktorumda aile dostumuz teyzem gibi birley ergenliğimden beri bu durumu bildiği için tedaviye ilk benden başladı iğneyi bu ay son deneyelim dedi eğer regl olursam direk hsg ve sperm testi alınacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…