Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Ben femara kullandım canım.Doktorum böyle deneyelim dedi çünkü sorun bende pcosum var benim ergenliğimden beri regl düzensizliği çektim hep ilaçlarla regl görüyordum ve doktorumda aile dostumuz teyzem gibi birley ergenliğimden beri bu durumu bildiği için tedaviye ilk benden başladı iğneyi bu ay son deneyelim dedi eğer regl olursam direk hsg ve sperm testi alınacak:KK43:
Anladm canm İnşallah onlara gerek kalmadan bu ay kavuşursun . Kaç aydır istiyorsun gebelik

Normal kaset test iğne günü dahil 11. Gün iğne gününü saymazsak 10.günüm. sabah yaptığm test tamamen negatif olunca buda böyle çıkınca umutlandım biraz
Ayy hadi inşallah canm benim inşallah doğrudur sonuç resm ekler misn . Bide yarn sabh tekrarla koyulşma olacakmı bklm o zaman kesin vardr

Bu attığım foto ilk 15 dk hali. Sanırım şimdi biraz daha belirgin olmuş

Eklentiler

• IMG20221213204950.jpg
    IMG20221213204950.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 108
Ben tam 17. Günü oldum canım 13. Ve 14. Gün negatifti sonra sancılarım başladı 17. Günü oldum şimdi yine tedavim başlandı bugün kontrole gittim allahtan çatlamamış yumurtam yoktu kiste dönüşmemiş femara verdi doktorum yine son kez çatlatma iğnesi yapacağız tutmazsa hsg çekilecek ve eşimden spermogram alınacak umarım bunlara gerek kalmaz artık bu ay sevineyem kaç aydır uğraşıyoruz
İnşallah bu ay sizin için mutlu bir sonuç olur 🙏

Merhaba arkadaşlar bugün ovitrelle çatlatma iğnemin üçüncü günü. (pazartesi) İğneden sonra 36. Saat yani dün ilişki oldu. doktor dünden sonra gün aşırı demişti ama biz bugünü de değerlendireceğiz :KK70:dün ilişkiden sonra kasıklarım ağrımaya başladı halen devam ediyor öncesinde çok ağrımıyordu bu arada iki yumurtam vardı 18 ve 17 mm civarı pcos hastasıyım iğne ve femera ile yumurta olabildi. Sizlerde durumlar nasıl yorumlarınızı bekliyorum hamile kalanlar dahil :halay:
Merhaba sanırım 2 aralıkta iğne olmuşsunuz, aynı tarihte olmuşuz acaba belirtileriniz var mı hiç test yaptınız mı ?

Merhaba arkadaşlar, 2 aralıkta çatlatma iğnesi oldum bugün 12.gün, iğneden beri karnım her gün ağrıyor yumurtalıklarım sancılanıyor, göğüs uclarım çok acıyor dokunamıyorum belim ağrıyor, hiç test yapmadım üzülmemek için sabırla bekliyorum adetime 6 gün var, iğnenin 15 veya 16.günü test yapsam mı yoksa adetimi beklesem bilemiyorum benimle aynı belirtileri yaşayan varsa yazarsa sevinirim

X