Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

sakın gitme bahçeciye. bende reklamına kandım gittim... kişiye özel tedavi hepsi palavra.....para tuzağı sadece.. benim düzenli adetlerimi mahvettiler... Lh hormonumun tedaviden sonra hep yüksek... ve rahmimi küçültmüş ler o aşırı ilaçlardan. Allah a havale ettim ben
Kuzum geçmiş olsun. İlaçla rahim küçülüyormu🥴 hangi ilaçlar bunlar. Ben ön görüşme yaptım subatta cidden çok tuzluydu

Buraya da yazayım dedim malum 40+ olarak azınlık bir grubuz 🙂 negatif gören arkadaslarima bol sabır....sonuç bekleyen arkadaşlarıma bol şans diliyorum 🙏 son bir kez daha deneme isteğiyle merkez doktor arayışındayim...şu zamana kadar denediklerim; Bursa'da saçma 2 merkez, Erbil Yağmur,Semra Kahraman ve Fulya Bahçeci Guvenc Karlikaya ...acaba şu sıra kim nerede tedavi görmekte? Tavsiye edebileceğiniz bizim yasimiza gerçekten hitap eden kabul göreceğimiz lab'i profesyonel bir yer ?
Şimdiden teşekkürler 👍
Yasemin çekmez Bi araştır istersen canım

doktorunuz kim..Memnunmusunuz.. yaş 45 bendede... bahçeci fulya da bir tedavim oldu 2019da negatif bir transfer. aşırı ilaç yumurta rezervimi çok geriye attı.. iyi kötü 1 yada 2 yumurta vardı oda gitti... son durum bu... hiç tedaviye girmedim bu güne kadar.. aret kamar semra karaman ve yağmur erbil... hangisini tercih edicem bilmiyorum
Aşırı ilac rezervi geriye mi atıyor 🥴

Buraya da yazayım dedim malum 40+ olarak azınlık bir grubuz 🙂 negatif gören arkadaslarima bol sabır....sonuç bekleyen arkadaşlarıma bol şans diliyorum 🙏 son bir kez daha deneme isteğiyle merkez doktor arayışındayim...şu zamana kadar denediklerim; Bursa'da saçma 2 merkez, Erbil Yağmur,Semra Kahraman ve Fulya Bahçeci Guvenc Karlikaya ...acaba şu sıra kim nerede tedavi görmekte? Tavsiye edebileceğiniz bizim yasimiza gerçekten hitap eden kabul göreceğimiz lab'i profesyonel bir yer ?
Şimdiden teşekkürler 👍
Merhaba , erbil yagmur Benim de Doktor Listem icindeydi , memnun kalmadiniz mi ? Neden ?

Merhaba...evet birinde 2 kez diğerinde 3 kez denedim ancak bana yaramadilar 🤷 ama şöyle de bir durum var 40+ için konusuyorum Erbil Yağmurda bir arkadaş ile tanıştım o zamanlar 41 yaşında gebe kalıp sağlıkla doğum yaptı yine hepimizin bildiği kendisinde mutlu sonu gören Bebegimhadi arkadaşımız da var ancak farklı birşey yapiyor mu bizler için derseniz hayır kesinlikle aynı protokol ayrıca çok aceleci öyle detaylı inceleyip özenle yaklaştığını düşünmüyorum ...Semra Kahraman da benim tanıdigim ileri yaş sağlıkla doğum yapan yok...eğer varsa zaten buradaki arkadaşlar paylaşır...Semra hanim kanıtlanmamış her türlü uygulamaya karşı hatta arisutu takviye hiç birini etkili bulmuyor ve yaş faktörünü çok önemsiyor açıkçası kendisini her gördüğümde " ileri yaş faktörü tek başarısızlık nedeni' demistir.E merkezimizde hiç boşa kürek çekmeyin de demiyor maddi gücünüz varsa denemeye devam edebilirsiniz diyor 😂 bı taraftan da başta Bülent Tras'in uyguladığı prp olmak üzere tüm alternatif yöntemlere para tuzağı diyor...ancak kendisi de özellikle biz 40+ için özenli farklı bir yaklaşımda bulunmuyor....valla hiç yardımcı olamadım biliyorum ancak çok da seçeneğimiz yok yani mahkumuz bı yerde bu seçeneklere 🤷 ben de son denemem için arayıştayim çaresizce ....
Tamam Cevabimi aldim burada :) tesekkür ederim

Tedavisinden memnun kaldığınız dr.adini yazarmisiniz ben 45 yas 3.deneme icin yer arasyiriyorum tskk
İnşallah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin Rabbim🤲 ok dar çok su istimal edilecek bı konu ki. Ben okadar çok doktor degistrdimki kim ne dediyse kimi dediye yaptım ettim gittim. Bol şans diliyorum sana

Merhaba 40 yaş üstü düşük over rezervi ve sperm azlığı olanlara biesteron dhea kullanıp kaliteli embriyo elde edip pozitifi gören var mı aranızda?

Teşekkürler hepimizin inşallah benim yaş ileri olduğu için zor yumurta rezervi yok kalitesiz ama yine de deneyeceğim yarın öpüyorum olup olmayacağım belli olacak sizlerin güzel haberleri olur insallah
Son durum nedir ben de aynı hislerdeyim.Son kez deneyecem ama olmayacak hissiyle denemek berbat birşey Dr arayisinda bile en iyisin hem de sadece benim cabamla bulmak stresi beni aşırı geriyor çünkü okadar zor.yas 44 1yumurta çıkıyor.Gectigimiz Haziran'da ilkndenemem olumsuz oldu Geç evlendim ben de

Merhaba kızlar. 42 yaşındayım. Bahçeci cem çelik doktorum. 40 yaşından sonra bu işler maalesef zorlaşıyor. 3 opu oldum şuan 2 tane 5. Gün embriyom donduruldu. İlk opuda 3. Günde embriyom gelişimini durdurdu. Sonrasında zeytinyağı incir kürü, arı sütü, bitkisel ballı karışım dervital, maça tozu kulla dım. Çok şükür havuzda bekleyen 2 tane 5. Gün embriyom oluştu. Transfer bekliyorum. Yardımcı olur diye yazmak istedim. Allah isteyen herkese tez vakitte nasip etsin inşallah 🤲
Sağlıkla dogurun dilerim🤲Amh kaçtı kaç yumurta çıkardı Belki bize umut olur

bursa düşünürsen eğer sana fikir verebilirim klinik, doktor için yönlendirebilirim.ben de 2 başarısız 3.denememde sonunda pozitif gördüm şükürler olsun.
Klinik;bursa Eurofertil tüp bebek merkezi
Doktor;Op.Dr.Gerçek AYDIN.egerki aynı şeyleri sürekli deneyip,farklı çözüm odaklı olmayan birsürü doktor var ama ki;hem başarılı,hem çözüm odaklı,ve en önemlisi hastasını anlayan doktor düşünürsen bu doktor aklinda olsun derim.....bol şans 😊😉
Yaşınız kaç.Hayirli sağlıklı olsun🤲

Merhaba bende yas 43 42 de yumurta toplandi 9 yumurtadan 5 tanesi alındı. 3 u ile döllenme oldu 2 si 3.gune tam bölünme ile donduruldu. Bir ay sonraya transfer önerildi. Şeker seviyem açlık 100 ile 115 civarı yokluk 100 ile 130 civarı doktorum bunu yüksek buldu . 1 ay sonra rahim duvarı kalinlasmayi yaptık hersey yolunda giderken uçağa binecekken covid pozitif geldi. Transfere gidemedim bu temmuz 2021 de oldu . Sonra kendim erteledim işimin yoğunluğundan dolayı simdi nisan 2022 de düşünüyorum. ALLAHIN İZNİ İLE.
sorularım şunlar,
1. Bugüne kadar hiçbir diyabet hastası gebe kalmadı mı?
2. Benim Şeker seviyem cokmu yüksek.
Birileri rahatlatır sa çok sevineceğim. Bu arada Dr aret kamar

Merhaba bende yas 43 42 de yumurta toplandi 9 yumurtadan 5 tanesi alındı. 3 u ile döllenme oldu 2 si 3.gune tam bölünme ile donduruldu. Bir ay sonraya transfer önerildi. Şeker seviyem açlık 100 ile 115 civarı yokluk 100 ile 130 civarı doktorum bunu yüksek buldu . 1 ay sonra rahim duvarı kalinlasmayi yaptık hersey yolunda giderken uçağa binecekken covid pozitif geldi. Transfere gidemedim bu temmuz 2021 de oldu . Sonra kendim erteledim işimin yoğunluğundan dolayı simdi nisan 2022 de düşünüyorum. ALLAHIN İZNİ İLE.
sorularım şunlar,
1. Bugüne kadar hiçbir diyabet hastası gebe kalmadı mı?
2. Benim Şeker seviyem cokmu yüksek.
Birileri rahatlatır sa çok sevineceğim. Bu arada Dr aret kamar
Sorunun cvb bilmiyorum.yalniz beslenme şeklini değiştiren hemen düşer. Benuim iştahsız olduğum ve su çok tukkettigim dönemde hep düşük, sınırda çıkar şekerim.

X