Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Yedi tepe demiştiniz zaten pardon Fiyatlar nasıl orada? Bir de siizn sebep neydi olmama sebebi?
Canım benim ilk denememdi daha önceden 3 çocuğum var ikinci evliliğim eşimle bir meyvemiz olsun istedik.yumurta rezervim azalmış tüp bebek dediler.bizde denedik oldu . fiyatları paket halinde hastaneye 8500+ 2100 de yumurta dondurmaya verdik..ilaçlar 3500 falan tuttu.

aaa iyiymiş aslında bakıldığında... Medicalpar göstepe'de 10,500 diyorlar pazarlık yapılırsa 9.000 e inebiliyorlar referansla falan gidilirse. dondurmada 2500 tl... Ben de ilk kez deneyeceğim. Bir oğlum var 3 yıldır ikinci için uğraşıyoruz yok olmuyor. Geçen sene bir kaybım oldu. AMH değerim 1.537 benim de . Ben de çok umutluyum tüp bebekten yaparsak sanki tutar gibi bir his var. bu yüzden deli gibi dr. arayışına girdim bende. Hastane be laboratuvarı da önemli tabi. Bahçeci gibi çok pahalı kurumlara gücüm yetmiyor maalesef. Yeditepe iyi ama öyle geldi bana. doktorunuzdan memnun musunuz

Doktorumdan çok memnunum bahçeci sadece reklam bizim doktorumuzun reklamı falan yok ama işinde bir duayen sizin bencede hemen olur diye düşünüyorum.amh değerinizde baya iyi benim 0.630 du ben tavsiye ederim ekip çok iyi çünkü

Adı neydi Erkut attar mı? Bir de muayene ücretleri nedir Ben sgk lıyım. Özel sağıl sig falan yok

Ne güzel hamilesiniz. TEdavinizi nerede oldunuz

İlk görüşmede ücret alınmıyor canım .gebe kaldıktan sonra ultrason ücretleri pahalı benim paket bitti haftaya kalp atışı duymaya gidicem 720 lira muayene ücretleri
waaay le le le leee

Benim ilk gebeliğimde orada bir prf. endkroloji için gitmiştim gebelik troiti çıkmıştı bende. o zaman çok dehşet bir rakam ödemiştim muayene için. şimdinin işte 700 tlsıydı. Ben gebe kalsam gebelik takibimi normal bir özel hastanede sürdürürüm zaten. İlk görüş ede muayene ediyor mu peki. 720 Tl kara geçelim :) Töbeeee....

Siz peki başka dr lar araştırıp mu bu doktorda karar kıldınız nasıl oldu süreciniz?. Çok da dr araştıtıp kafa bulandırmamak lazım sanırım.

Ben ilk gittiğim de muayene olmadım . sadece hormon testlerim rahim filmim vardı zaten onlarla gittim.reglinin 2. Günü başlayalım istersen dedi.bende güveni aldığım için başladım

Ben ilk gittiğim de muayene olmadım . sadece hormon testlerim rahim filmim vardı zaten onlarla gittim.reglinin 2. Günü başlayalım istersen dedi.bende güveni aldığım için başladım
anladım. Canım. tekrar hayırlıs olsun evladın. Ben de az önce çok değişik kötü yorumlar okudum dr hakkında. İşte ekibi tarafından sahte hesaplar açılıp sanki dr un hastalarımıymış gibi övgü dolu pozitif vakalar ağzıyla yorum yazanlar olmuş 5/6 kişi farklı nicklerle ama aynı kişiymiş. Falan .. İnstegram sayfasına baktım iyi bir dr benziyor ama denemeden bilemyiz sanırım

Benim hikayem

37 yaşında evlendim. 39 yaşımda adet gecikmesiyle acaba hamile miyim diye doktora gittiğimde erken menepozla tanıştım. Hemen tüp bebeğe yonlendirildim. Ilk denemem doktorumun kolestrol yüksekliğime takmasiyla 1 buçuk yıl sonra oldu. 1 yumurtam toplandı ama döllenmedi.

1 yıl kadar kendimi manevi ve maddi olarak toplamakla uğraştım.

41 yaşıma az kala tekrar denemek istedim. Araya pandemi yasakları girdi, covid oldum derken bir yil daha gecti. Bu arada etraftan duydugum herseyi denemeye basladim. Ari sutu, propolis, prowomen, omega 3, melatonin, sağlıklı beslenme, yürüyüş... daha neler neler.
En son araştırmalarım sonucu açai tozu, maça tozu, bugday çimi tozu kullandım ve onlardan sonra 4 yumurtam oldu. Son bir yıldır ya bir yumurta ya da hiç yumurta gözükmüyordu.
Bu beni çok umutlandırdı, çok heyecanlandırdı.

Ve bugün yumurta toplamam gerceklesti.
Ama malesef bugün o 4 yumurtanın 2si gelişmemiş, 2 side çatlamış olduğu için yine transfer aşamasına gidemedim.

Sanirim ben pes ettim. Çok yoruldum, çok yıprandım, desteksiz kaldım, anlaşilmadim.

Buraya her gece girdim olumlu haberleri okudukça daha da heveslendim ama olmadi işte. Çok üzgünüm. Dayanamıyorum bu acıya. Nasıl geçecek? Nasıl başedecegim bilmiyorum.

Canım umudunu kaybetme!...Bu süreçler seni çok yormuş anlamaya da çalışıyorum seni,ama menapoza girmeden, sebepsiz infertilite ile çok genç yaşta aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlar var.Bende 41 yaşıma gireceğim 5 tane gebelik kaybım var ama pes etmiyorum.ocak ayında 16 tane folikül toplandı.9 tanesinde yumurta varmış ama 5 tane yumurta döllenebildi.Döllenen yumurtalardan da sadece 1 tane embriyom oluştu.Hormonlarım aşırı uyarıldığı için transferim yapılmadı.2.reglide olduğunda gelirsin dediler ama ilk regli üzerinde 2 ay geçti hala regli olamadım.Bende kanda pıhtılaşmaya yatkınlık,lupus ve hiperprolaktinemi var.Ama pes etmedim.Sende 2 ay doktor gözetiminde dinlenmene bak ,sonrasında iyi bir doktor
Bulup tedaviye başlarsın.Malesef zor bir süreç,bu süreçte sabirli, ısrarlı,inançlı olmamız lazımLütfen umudunu kaybetme!Öncelikliğimiz kendi sağlığımiz olmali...Psikolojik destek almani öneririm Kendine iyi bak o yorgun yüreğinden öperim

Merhabalar sizi anlıyorum diyemem çünkü yaşamak bambaşka empati de bir yere kadar.. haklısınız zaman kaybı olmuş hep, ancak isteğiniz varsa vazgeçmeyin derim. Her şey sağlıkla olsun öyle düşünün. 35 yaşımda ilk denememde hamile kaldım ancak erken doğum ve bir sürü sıkıntı ile bebeğim oksijensiz kaldı. Kardeşi olsun istiyorum, zaman geçiyor. Şimdi 39 a geldim ama ikinciyi deneylemiyorum bile sıkıntılardan. Olmasaydı keşke de diyemiyorum onu çok seviyorum, iyi ki var ama sağlıkla olsun

Merhaba benim de yaş 42. 2 kez tedavide birer yumurtam oluştu, transfer oldu ama tutmadı. Türkiyede 3. Tedavi cevap vermedi iptal oldu,4.tedavi yine bir yumurta toplandı bu sefer döllenmedi.Yeniden başlıyıcam ama kime gideyim bilemedim. Amh 0.12 şuan.Tavsiye edeceğiniz doktor var mı İstanbul da?

Merhaba, çok geçmiş olsun. Bahçeci sağlık grubu Fulya Mehmet Reşit Asoğlu.. Araştırmanızı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…