Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Canım aklıma gelmişken söyleyeyim.İnternetten Aret kamar,Banu çiftçi ve Türkiye'ye ilk tüp bebeği getirip uygulayan Prof. Dr. Erol Tavmergen videolarını muhakkak izlemelisin.Tüp bebek kişiye özel bir tedavi o yüzden ne kadar bilinçli gidersen o kadar doktorların anlattıklarını daha çok idrak edip ,ona göre muhakeme yaparsın.Her branşta doktorun hastasına güven vermesi gerekiyor,doktor ne kadar doğru teşhis koyup doğru tedavi uygularsa uygulasın hastası ona güven durmuyorsa tedaviyi doğru uygulanmadığı için doktoru başarısız olarak değerlendirir.Ama doktora guven duyuyorsa tedavi ve teşhis doğru olmazsa bile inancı kendini daha iyi hissettirecektir.Tüp bebek stresli ve psikolojik destek gerektiren bir süreç,inşallah güzel insanlarla karşılaşır güzel sonuçlar alırız 🤲🏻
Çok teşekkür ederim. Dediklerini yapacağım❤️

Canım 8. Günü idrarda negatif çıktı yarın 12. Günüm ve test günüm bir umut işte bakalım inşallah yarın net sonuç çıkar paylaşırım sizinle 🥰
Canım inşallah senin için hayırlı sonuç ne ise onun haberini alırız.Sonuç ne olursa olsun önemli olan sen ve senin sağlığın....Madem bu yola girdik sabırlı ,ısrarlı ve inançlı olacağız😉🤗

Kızlar regli tarihinin üzerinden 15 gün geçti hala regli olamadığım için bugün doktora gittim.Muayane etti çatlamamış bir tane yumurtam olduğundan ilaçsız kendiliğinden çatlamasını bekleyip 3.reglimden sonra gideceğim.O zamana bir problem olmazsa transfer yapılacak.1 tane 4bb Embriyom var.Eşime diyorum yavrum bizi bekleye bekleye dondu soğuktan 😜🤭

İnş hayırlı haberini duyarız 🥰
Canım kusura bakma şimdi gördüm mesajı haber vermeyi unutmuşum kan testi sonucum 900 çıktı hamileyim.yarin kese görmek için çağırdı doktor umarım güzel sonuçlar alırım.transfer olucak haber bekleyen bütün arkadaşlarada güzel haberler vermesini canı gönülden diliyorum 🙏😘

Canım kusura bakma şimdi gördüm mesajı haber vermeyi unutmuşum kan testi sonucum 900 çıktı hamileyim.yarin kese görmek için çağırdı doktor umarım güzel sonuçlar alırım.transfer olucak haber bekleyen bütün arkadaşlarada güzel haberler vermesini canı gönülden diliyorum 🙏😘
Hayırlı olsun canım senin adına çok sevindim.Demek ki 8.gunde test yapıp boşuna strese girmemek gerekirmiş🤭inşallah sağlıkla kucağına alırsın.🤲🏻

Hayırlı olsun çok sevindim, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏💕

Çokkkk sevindim hayırlı olsun inşaallah 🥰 benmde 1 tane embriyom var dondurdular adetimi bekliyorum endişeliyim 4 yumurtadan 1 döllendi çünki tutmaz die sevinemiyorum bile 🥺

Çokkkk sevindim hayırlı olsun inşaallah 🥰 benmde 1 tane embriyom var dondurdular adetimi bekliyorum endişeliyim 4 yumurtadan 1 döllendi çünki tutmaz die sevinemiyorum bile 🥺
Tatlım benimde 9 yumurtadan,5 embriyo vardı.Ama elimizde sadece 1 tane Embriyo kaldı.Umutsuzluga kapılma!Herşey çok güzel.olacak inşallah🤲🏻🤗

Tatlım benimde 9 yumurtadan,5 embriyo vardı.Ama elimizde sadece 1 tane Embriyo kaldı.Umutsuzluga kapılma!Herşey çok güzel.olacak inşallah🤲🏻🤗
İnş iyi olur 2 miz içinde benim sadece 4 yumurta toplandı ve 1 tane döllendi 3 güne geldiğinde aradılar dondurduk diye adeti bekliyoruz ama korkuyorum negatif olur diye 🥺

Arkadaşlar merhaba,
Danışmak istediğim bir konu var, bilgisi olan vardır belki diye.. ben eylül ayında tüpbebeklw hamile kalmıştım fakat malesef kalp atımı alınamamıştı, 8.hafta itibariyle doktorum hap kullanarak düşük yapmam için ilaç verdi. 4 ay sonunda anca tamamen kurtulabildim, onca ilaca birtürlğ düşmemişti.. doktorum Düşmüş dedikten sonraki ay lekelenme oldu yine, tam adet gibi de değil. Lekelenme kesildikten sonra 1 ayı aşkım zaman geçti, dındurulmuşu transfer ettirmek için adet olmayı bekliyorum. Ama zaman çok geçip adet olmayınca acaba mı dedim ve test yapırdım. Sonuç 55 çıktı:/ çok şaşkınım 4kez tüp bebek denemem var 5 yılda, 4.de anca sonuç alabilmiştim. Kendiliğinden zaten hiç olmamıştı, bu acaba kimyasal bi değer midir sizce, şüpheli ilişkinin üzerinden 15gün falan geçti, yoksa acaba cidden oldu mu. Çok korkuyorum telrar aynı kötü süreçleri yaşamaktan:KK43:(

İnş iyi olur 2 miz içinde benim sadece 4 yumurta toplandı ve 1 tane döllendi 3 güne geldiğinde aradılar dondurduk diye adeti bekliyoruz ama korkuyorum negatif olur diye 🥺
Korkularının umudunun önüne geçmesine izin verirsen,zihninde oluşan olumsuzluklar stres olarak vücuduna yansıyacaktır.Bu da tedavi sürecini olumsuz etkiler,sakın ama sakın olumsuz düşünmek yok.🤗

X