Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Canım düşükten sonra adet olunca bhcg hiç baktirdin mi?Değerin çok düşük kimyasal olma olasılığı da var şüpheli ilişkiden dolayı hamilelik olasiliginda var.Kendine dikkat et,eğer bir hafta sonra regli olmaz isen tekrar bhcg baktır artık yok azalış var ise tekrar doktorunla görüşmeni öneririm.Regli dönemin düzene girmeden de transferini yaptirmamalisin.

Hayır hiç hcg baktırmadım, ondan şüpheleniyorum ben de, acaba etkisi mi kaldı diye, düşük sürecim o kadar zor ve sıkıntılı geçti ki, yine öyle şeyler yaşamaktan çok korkuyorum artık ya. İşte doktorum 2.reglnde kontrole gelirsin demişti, ilk düzensiz kanamayı regl diye düşünüpbu aykini bekliyordum görünmek için.. cuma tekrar bi kan veririm , istenilen gibi yükselirse hemen ararım doktorumu.. ne kadar zor işlermiş

Mealesef canım zor ve zahmetli bir yola girdik,inşallah rabbim emeklerimizin niyetlerimizin karşılığını verecektir.Bu süreçte sabirli ,ısrarcı ve inançlı olacağız.Benim hamileliklerimde çok zor geçiyor,hamile kaldığımda reglime 20 gün kala başlıyor mide bulantılarım baş dönmeleri her seferinde ikinciyi düşünmem diyorumdum ama 5 tane tekrarlanan gebelik kaybın var..3 gebeliğimde eşim çok yıpranıyorsun acaba çocuk yapmasak mı bile söyledi.Ama Allah her süreci atlatacak sabır ve gücü veriyot.Tekrar başlıyoruz çocuk muhabbeti yapmayaSen ilk reglini sayma istersen sadece lekelenme olmuş.Benim son kimyasal gebeliğimde 26 gün boyunca lekelenme ve kanamalar olmuştu.3 regliden sonra normal periyotlarda regli olmaya başladım.Değerlerin sıfırlanmadan transfer işine girmemek daha ,her ihtimale sen bir doktorun ile görüş,onun önermesi daha doğru olacaktir

Insallah hep duydugumuz o mucize hikayelerinden biridir Cani gonulden hayirlisini diliyorum

Teletabiiiiii çok sevindimmmm daha geçen gün seni andım; sormaya da çekiniyorum dedim içime doğmuş bence hamilesin hiç modunu düşürme lütfen düşük konusunu çok bilmiyorum ama 2 ay geçmiş üstünden beta mı kalır ki bebiş kendi gelmiş olsun inşallah
Bu güzel haberin devamını bekliyorum ve iyi haber geleceğine çok inanıyorum

Yaaaa öyle mi dersinnn eşime söyledim böyle böyle diye, eylülde başlayan düşüğün etkisi haala kandaysa bu bayaa üst düzet bi olay diyo hayırlısı olsun inşallah ya, bi umutlandım yine balalkm, teşekkür ederim canımm

48e düşmüş benim düşüğüm devam mı ediyor acaba ya, doktor kese yok demişti düşürmüşsün demişti, ama tamamen temizlensin diye tekrar ilaç vermişti, acaba parça vs mi kalmıştı, ne oluyor böyle anlamadım ya zaten ben hamilelik beklemiyordum da bi tam kurtulamamak artık yordu iyice

Yaa çok inanmıştım ben, üzüldüm
Kimyasal oldu belki.. Hayırlısı artık dileğim kolayca geçsin gitsin

Tebrikler hoşgeldiniz aramıza

Çokkkk sevindim hayırlı olsun inşaallah benmde 1 tane embriyom var dondurdular adetimi bekliyorum endişeliyim 4 yumurtadan 1 döllendi çünki tutmaz die sevinemiyorum bile
Güzel düşünün güzel olsun inşallah

Merhaba , öncelikle motivasyonunuzu kaybetmeyin denemeye devam Ben Asm Gebze de Ebru Öztürk de tedavi oldum. Daha önceki okan üniversitesiydi tavsiye etmiyorum. Ama asm de ilk deneme de oldu. Eminim siz de en iyi yeri bulacaksınız bir sorunuz olursa yazışalım sevgiler

Selam canım, umarım tedavin başarılı sonuçlanır. Fiyatlar nasıl orada?

Merhaba canım pozitifi gördüm çok şükür keseyide gördüm .17 Mart kalp atışını duyucaz inşallah
ayyy harika maşallah süphanallah. İnşallah herşey istediğiniz gibi olur. Sağlıcakla alırsınız yavrunuzu kucağınıza.

TEdavinizi nerede olmuştjunuz, bir de fiyat ne tuttu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…