Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Omepa Q10 i de eksik etmezseniz iyi olur
Sürekli zamanını soruyorum her yazana ama durum şu ki, ben bu ay elimden geleni yaptım 9 gün var adetime bu arada sadece progestan kullanıyorum. Eğer gebelik oluşmamışsa adetimle birlikte başlıycam tekrar.
c Life adetle başlıycam günde 2 kez
Arı sütü sabahları 1 kez
Omegaya ne zaman başlamalı ve günde kaç tane kullanmalıyım?

Yaş itibariyle yumurta sayısı çok değil tabi ilk seferde 4 toplandı 2 tanesi 5.gun donduruldu şimdi 6 toplandı 5 i dollendi 1 i 6. Gün donduruldu diğerleri 7. Güne bekletiliyor.esim ve ben joubert sendromu taşıyıcısıyiz.hal böyle olunca embriyolar da hem joubert sendromu hem kromozom analizi ( down sendromu,trizomi falan için) o yüzden sayı çok olmalı ki elimizde sağlıklı kalma şansı olsun diye.ilki Eylül ayında oldu Ocak ayı sonunda ikinciye gittik bakalım 3. Tedaviye de Nisan gibi gidelim diyoruz.aslinda Kasım'da da gitmiştik ama yumurta toplamadan 2 gün önce covid testi yaptılar pozitif cikinca opu iptal oldu

Anladım ,bilgi için teşekkür ederim.Bende 40 yaşındayım 2.bebeğimde trizomi18 teşhisi konulunca gebeliği sonlandırdık.Genetik taşıyıcı olunca havuz çok mantıklı bir karar olmuş.Canim inşallah sağlıklı embriyolarin olur ve sağlıkla bebişini ya da bebişlerini en kısa sürede kucağınıza alırsınız

Bana doktorum tedaviden önce vermişti,tedavi sırasında da kullanabileceğimi söylemişti

Omepa q10 alırsanız içerisinde hem q10 hem Omega var. 40+ için günde enaz 3-tablet öneriliyor ama pahalı. En az 2 tane içmenizi tavsiye ederim. Ve mutlaka bisteron dhea kullanmanızı tavsiye ederim, omepa q10 ve arı sütünü sürekli içebilirsiniz, hamile olduğunuzu öğrenene kadar devam edin, eğer tüp bebek tedavisine başlarsanız, hormon iğnelerini olduğunuz gün dhea ‘yı bırakın ama normal yolla deneyecekseniz dhea’yı da hamile olduğunuzu öğrenene kadar kesintisiz kullanabilirsiniz..

Omepa Q10 pahalı evet..bi alternatif olarak aklınızda bulunsun nutraxin in OMEGA ve Q10 her ikisini de içinde bulunduranını alıyorum son zamanlarda akakçeden oldukça hesaplı alıyorum bilginiz olsun,daha doğrusu son zamanlarda tüm vitaminlerimi akakçeden alıyorum nutraxin,biesteron,d vitamini,proxeed,prowoman...bazıları eczane fiyatının yarısı(nutraxin) aklınızda bulunsun diye yazdım...yeterince harcama yapıyoruz zaten...

İçimi nasıl kapsülleri büyükmü şu iri ilaç yutamama yüüzünden hiçbirşey kullanamıyorum
Nutraxin OMEGA3+Q10 yazar mısın Google a ,bu markanın ki çok büyük gelmeyebilir sana. Omepa+Q10 daha kaliteli yalnız,bu iri gelebilir ama...

Nutraxin OMEGA3+Q10 yazar mısın Google a ,bu markanın ki çok büyük gelmeyebilir sana. Omepa+Q10 daha kaliteli yalnız,bu iri gelebilir ama...
Lipozone baktım oda yeni çıkan ürün, osman müftüoğlu çok söylüyor ama yinede tereddüt ettim

Hanımlar merhaba, bugün dra gittim, yanmam vardı dr muayenede biraz kızarıklık var dedi, smear testi aldı 1 yıl önce hacettepede ysptırmıştım. Anlamadığım şu hacettepe deki dr geçen yıl şubatta başka yerde çıktığım dr polip var demişti, ama şimdi polip gözükmüyor dedi kaybolabiliyomu bu

Bu ay yumurta toplaticam ngs den farkli bir sonuç çıkarsa kullandığım ve yaptıklarımı buraya yazicam ki fikir olsun.
Cok kotu bir sonuç çıkarsa da yazicam kullanmayın diye

Evet herkes ondan bahsediyor kullanmak kaçınılmaz oldu teşekkür ederim. Günde 1 tane mi
Bende tedavi öncesi araştırmalar da bilgilendirme için Dr. Şükran Çakmak seminerine katılmıştım orada katılımcılara deneme için içinde 10 adet olan paketlerden vermişlerdi kullandım bende benim şansıma 2 kutu geldi o dönemde yumurtlama belirtilerini çok baskın hissetmiştim ama maalesef sonuca gidemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…