Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Çok geçmiş olsun, güzel haberler alın inşallah benim de kızım doğumda oksijensiz kaldı kardeşi olsun istiyorum henüz harekete geçemedik. Ne güzel başlamışsınız tedaviye.

Kizlar kafam çok karışık.
Beni önceden biliyorsunuz problemli bir kurtaj operasyom olmustu. Kurtaj Operasyonu sonrası bir tüpüm kapanmıştı.
Biz yumurta toplama aşamalarını yaptik. Rahim filmi cektirdim . Tup yine kapalı. Doktorum bir embriyo koyalım tutmazsa tupu alalim dedi. Ilerde bu kapali tup dusuge neden olur mu?
Tupte sivi birikimi gibi bir durum yok. Ucunda yapisiklik var. Sizce yine de laparoskopi olmali miyim?

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun.
Sorunuzun cevabını bizim vermemiz yanlış olur bence, en iyisini uzmanlar, hekim arkadaşlar bilir

Canım tüpün kapalı olması düşüğe sebep olmaz.İlk tüp bebek bu sebepten dolayı yapılmıştı.Çünkü sperm ve yumurta tüplerde birleşip embriyo oluşuyor,sonrasında embriyo 3-5 günlükken rahime yerleşmeye başlıyor.Banu çiftçinin tüp bebek videolarını tavsiye ederim arkadaşlar çok detaylı ve güzel anlatıyor.

inşallah olumlu sonuçlansın, her şey çok güzel gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…