Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Harika bir haber

Çok teşekkür ediyorum. İnşallah herşey çok güzel olur. İsteyen herkese nasip etsin Allah.

İnşallah her şey yolunda gider tedavin hayırlı olsun.

Merhaba ben 40 yaşındayım 12 yaşında joubert sendromlu bir kızım var bu yüzden pgt yaptiriyoruz.pazartesi günü yumurta toplamam oldu 6 yumurtadan 5 tane dollendi bugün 5. Günümüzde embriyolog aradı ve 5 tanesinin de hala devam ettiğini ancak blastokist aşamasına henüz gecemediklerini hala morula evresinde olduklarını söyledi. Bu yüzden 6. Günü bekleyeceklerini belirtti.oysa ki bu sabaha kadar herşey normal gidiyordu.moralim.cok bozuldu .ya hiçbiri blastokist olmazsa diye içim içimi yiyor.benzer durum yaşayan ya da duyan varmı aranizda

Allah'ın izniyle sağlıkla güzelce gelisecek embriyolarin dualarım seninle

Allah'ın izniyle sağlıkla güzelce gelisecek embriyolarin dualarım seninle
Allah razı olsun.cok ihtiyacım var dualara.sayi bizim için çok önemli malum hem joubert sendromu elenecek hem yaş itibariyle kromozom anomalilerine bakılacak.simdi durum böyleyken 5 taneden hiç kalmazsa diye korkum.sabahi zor edeceğim anlaşılan.rabbim bu yoldaki herkesin yardımcısı olsun.

İnşallah sağlıklı embriyonuz çıkar yumurta sayınız gayet iyi üzülmeyin....Aminn

Merhaba
Ben son tedavimde maça tozu ve arısütü kullNdım,açıkçası kalitesini bilemiyorum ama en çok yumurta toplama işlemim o ay oldu

Merhaba
Ben son tedavimde maça tozu ve arısütü kullNdım,açıkçası kalitesini bilemiyorum ama en çok yumurta toplama işlemim o ay oldu
Merhaba teşekkür ederim öncelikle
Arı sütü bende aldım ama kullanım zamanı var mı onun? Yani adetle başlamak gibi yada yumurtalara zamanı kullanmamak gibi?

Amin.cAnim Allah yardımcın olsun

Arı sütü bende aldım ama kullanım zamanı var mı onun? Yani adetle başlamak gibi yada yumurtalara zamanı kullanmamak gibi?
Adetin birinci günü başlanıp ve yumurtlamayı gördüğünüz anda bırakılıyor. bende aldim aktarci öyle tarif etti sabah aç karına gece de yatmadan önce bir tatlı tahta kaşık tukey demişti.

Adetin birinci günü başlanıp ve yumurtlamayı gördüğünüz anda bırakılıyor. bende aldim aktarci öyle tarif etti sabah aç karına gece de yatmadan önce bir tatlı tahta kaşık tukey demişti.
Merhaba Arı sütünü 8-9 aydır kullanıyorum ara verdiğim oldu...ne tür arı sütü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama belli bir zamanı beklemek gerekmiyor,regl döneminde de kullanabilirsiniz. Mesela c-life macunu yumurta çatladıktan sonra kullanamazsınız regle kadar çünkü söktürücü özelliği vardır,ama arı sütü öyle değildir yumurtalar için ve oluşumu için faydalıdır..eğriçayır ın WhatsApp hattından yazarsanız size aynı şeyi söyleyeceklerdir..@Mavi askkk belki sizinki farklı bir arı sütü karışımı olabilir(bitkisel macunlar vs.) ve bu durumda anlattığınız da doğru olabilir tabi. Benim dediğim durum sadece arı sütü için geçerli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…