Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Aysaysbaby

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
297
407
45
Herkese Merhaba , 40+ olup tüp bebek sürecinde olan sevgili arkadaşlar deneyimlerimizi / tüp bebek sürecini/ neler yaşadık / yaşıyoruz hangi merkeze gidiyoruz/ nasıl bir tedavi sürecinden geçiyoruz/ hissettiklerimiz / duygularımız/ fiziksel durumumuz nasıl? Paylaşıp birbirimizi destekleyelim.

Merhaba ben 42 yaşındayım.Anadolu Sağlık Merkezi Gebze de tüp bebek tedavisine başladım. Burada tedavi görenler deneyimlerinş paylaşabilir mi? Teşekkürler

40 yaşındayım şuan balıkesirde tedavi görüyorum. Tüp bebek için maddi durumum olgunlaşınca bursa da başlarım büyük ihtimalle.

Merhaba ben 40 yaşındayım, dün adetimin 2. Günüydü ve tedaviye başladık. Dünkü muayenede 5 yumurta gördü ve dün aksam ignelere basladim. Perşembe günü kontrole cagirdi.
Ama içime sinmeyen bazı şeyler oldu. Ne eşimden ne de benden hiçbir tahlil istenmedi. Sorduğumda şuan gerek yok dedi. Birde yumurta kontrolune 5 gün sonra çağırması da bana saçma geldi, normalde 2 günde bir olur.
Kovid olmasaydı İstanbul da başlayacaktım ama maalesef Samsun dayım.
Yarın başka doktora da gideceğim.

Merhaba 44 yaşındayım. Ayın 24.de 4. Gün iki embriyo transfer oldum. 2 Ocak’ta kan tahliline çağrıldım. Embriyolar 2. Kalite dediler. İlk tüp bebek deneyimimiz çoook heyecanlıyım

Merhaba 44 yaşındayım. Ayın 24.de 4. Gün iki embriyo transfer oldum. 2 Ocak’ta kan tahliline çağrıldım. Embriyolar 2. Kalite dediler. İlk tüp bebek deneyimimiz çoook heyecanlıyım
Merhaba ben de 21 aralık da 3 embrio transferi oldum . Beni de 2 ocak ta kanntestine çağırdılar. Günler geçmek bilmiyor. İnşallah güzel haberler alırız

40 yaşındayım3. Gün embriyosuyla geçen hafta transfer oldum. Embiryolarım 2015 yolundan dondurulmuş. Aynı dönem embriyolarla 2 tane evlâdım var biri 5 erkek diğeri 3 yaşında kız. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Çok uğraşlar çok emekler verdim inçmha olmasına gönlüm ek vermedi. Orda duracaklarına yanımızda dursunlar dedik aldık geldik. Lakin çok şiddetli kasıkmağrılarım var adet olacakmış gibi. Hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum. Rabbim hakkımızda hayırlısı 'ni nasip etsin. Kam tahlili günüm 31 aralık 8 gün oldu 2 defa erken gebelik testi yaptım dayanamayıp çıkmadı keşke yapmasaydım umutsuzluğa kapıldım.

Merhaba , ben de adetimin 3. Günü gittim 8 aralıktı ve sonraki kontrol 12 aralık oldu. Yani süreç normal o yüzden hiç kafana takma. 12 aralıkdan sonra 15 aralık tekrar kontrol oldu. 18 aralıkda 5 yumurta toplandı 3 ü sağlıklı çıktı. Ve döllendi. 21 inde de transfer yapıldı. Öncelikle burada doktor kadar önemli bir faktör daha var o da labaratuvar. Embrio için çok çok önemli. Biz mesela embriyologlarla bile tanıştık. İşlemler hakkında bilgi aldık. Doktordan embriologa hemşireden labaratuvara çok önemli gittiğin merkez. Umarım güzel haberlerini alırız. Motivasyonunu bozma aklına takılanları doktoruna sor. Sevgiler

Allah bağışlasın. Evet ben de test yapmakmak için kendimi zor tutuyorum. Hayal kırıklığı yaşamama için bekleyeceğim.

Aynı gün olmuşuz transfer. Hayırlı sonuçlar alalım inşallah. Benim çok ağrılarım var sizde de oluyor mu. Geçmiş dönem nasıldı hatırlamıyorum. Benim diğer çocuklarım da tüp bebek tedavisiyle oldu. Aklım uçmuş sanki.

Allah bağışlasın. Evet ben de test yapmakmak için kendimi zor tutuyorum. Hayal kırıklığı yaşamama için bekleyeceğim.
Bencede beklemek en güzeliymiş umudum kırıldı hevesin kaçtı mutsuz oldum. 'Bi de deli gibi sancım var sizdede oluyormu?

Merhaba
Bende 42 yaşındayım. 2 denemem oldu negatif.
dün adetimin 2. Günüydü 4 tane folikül göründü 5mm başlayalım dedik. Beni de çarşamba kontrole çağırdılar. Bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
bu arada iğneleri kullanırken takviye gıda bitenin vs kullanan var mı aranızda. Yada etrafınızdan duyduğunuz yumurta kalitesi için rezervi için
Yardımcı olursanız sevinirim

Benim iğnelerden kaynaklı kalça ağrım çok . İğneşer gerçekten çok ağır. Hergün 45-50 dk yürüyorum hafiflesin diye. Arada kasık ağrım var ama aşırı değil. Umarım yeni sene güzel haberlerle gelir

İnşallah hayırlı haberler alalım dualarımdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…