Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Harika transfer sonrası heyecanlı günler sizi bekliyor bir nazar boncuğuda siz olursunuz inşallah

Hadi hayırlısı olsun canım,inşallah seninde güzel haberlerini alırız.Bende haftaya regli olursam pozitif bekleme sırasına girerim

Merhaba
Memorial ile gidin görüşün. Laboratuvarı iyidir, pgt bünyelerinde yapılıyor. Doktorlar dosyanızı özenle takip eder ve randevularınızda bekletilmezsiniz.
Bahçeci için ben de yüksek doz konusuna katılıyorum ve tek sizi takip eden doktorun kararı ile hareket edıyorsunuz. fark olarak memorial da birden cok göz siZin dosyanıza mudahil oluyor ve son doz Semra Hanım tarafından belirleniyor.
Erbil yağmur bildiğim kadarı ile Bahceci den ayrıldı ve onu seçmek istersenız hangi laboratuvar ile çalıştığını öğrenmelisniz.

tesekkür ederim bilgi için.. Semra hocada yüksek doz taraftarı... yoksa oraya gitmeyi düşünüyordum ilk başta.... yüksek doz ilaç yumurta rezervimi etkiliyor olumsuz yönde....

Doz vs. bunlar hekimlerin işi. Ben size farklarını belirtmek istedim. En önemlisi lab. Konusu. Siz en iyi kararı verirsiniz.

Merhaba benim 3 günde iki yane ebriom donduruldu. Rahim inceliği nedeniyle transfer yapılmadı. Martta soğum kontrol hapı, nisanda transfer için hazırlık yapılacakmış. Bu konuda tecrübeli olan var mı? Doğal bir yöntem bilen.

M MadameMarieCurie merhaba bantı nasıl kullandınız? Birini açtığımızda ikiye bölük gibi birini ikiye mi ayırmak gerekiyor yoksa tek bütün mü?
Merhaba,
Banti tek bütün halinde yapıştırmaniz lazım. Ikiye bolunmuyor zaten! Kolay yapıştırmak için (yani önce yarısını sonra diğer yarısını) bu şekilde dizayn etmişler.

Bana iğne yada bant vermedi sadece estroferm günde 4 adet birde progesteron içeren fitil sabah akşam o kadar.

ben de arı sütünü eğriçayırdan ampul olarak alıyorum ve her gün aç karna içiyorum 6 aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…