Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Merhaba Arı sütünü 8-9 aydır kullanıyorum ara verdiğim oldu...ne tür arı sütü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama belli bir zamanı beklemek gerekmiyor,regl döneminde de kullanabilirsiniz. Mesela c-life macunu yumurta çatladıktan sonra kullanamazsınız regle kadar çünkü söktürücü özelliği vardır,ama arı sütü öyle değildir yumurtalar için ve oluşumu için faydalıdır..eğriçayır ın WhatsApp hattından yazarsanız size aynı şeyi söyleyeceklerdir..@Mavi askkk belki sizinki farklı bir arı sütü karışımı olabilir(bitkisel macunlar vs.) ve bu durumda anlattığınız da doğru olabilir tabi. Benim dediğim durum sadece arı sütü için geçerli.
Evet karisimdi polen ve arı sütü bal

Adetin birinci günü başlanıp ve yumurtlamayı gördüğünüz anda bırakılıyor. bende aldim aktarci öyle tarif etti sabah aç karına gece de yatmadan önce bir tatlı tahta kaşık tukey demişti.
Anladığım şu ki, sadece arı sütü olursa zamanı yok ama karışımlı macunlu olursa adetle yumurtlama arasında kullanılıyor teşekkürler 🙏

Merhaba Arı sütünü 8-9 aydır kullanıyorum ara verdiğim oldu...ne tür arı sütü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama belli bir zamanı beklemek gerekmiyor,regl döneminde de kullanabilirsiniz. Mesela c-life macunu yumurta çatladıktan sonra kullanamazsınız regle kadar çünkü söktürücü özelliği vardır,ama arı sütü öyle değildir yumurtalar için ve oluşumu için faydalıdır..eğriçayır ın WhatsApp hattından yazarsanız size aynı şeyi söyleyeceklerdir..@Mavi askkk belki sizinki farklı bir arı sütü karışımı olabilir(bitkisel macunlar vs.) ve bu durumda anlattığınız da doğru olabilir tabi. Benim dediğim durum sadece arı sütü için geçerli.
Anladım teşekkür ederim. C Life kullandım bende geçen ay. Bu yumurtlamAmda bıraktım. Bakalım bu ay olmazsa gebelik önümüzdeki ay tekrar adetle başlamayı düşünüyorum ve yanı sıra da arı sütü. Birlikte kullanılmasının bir sakıncası yoktur diye umut ediyorum 😊

Anladım teşekkür ederim. C Life kullandım bende geçen ay. Bu yumurtlamAmda bıraktım. Bakalım bu ay olmazsa gebelik önümüzdeki ay tekrar adetle başlamayı düşünüyorum ve yanı sıra da arı sütü. Birlikte kullanılmasının bir sakıncası yoktur diye umut ediyorum 😊
Omepa Q10 i de eksik etmezseniz iyi olur 🌺

Allah razı olsun.cok ihtiyacım var dualara.sayi bizim için çok önemli malum hem joubert sendromu elenecek hem yaş itibariyle kromozom anomalilerine bakılacak.simdi durum böyleyken 5 taneden hiç kalmazsa diye korkum.sabahi zor edeceğim anlaşılan.rabbim bu yoldaki herkesin yardımcısı olsun.
Merhaba güzel haberleriniz olsun inşallah 🙏 embrio sayınız fazla mutlaka en az biri güzel gelişecektir , iyi haberlerinizi bekliyoruz 🙏

Vitamin takviye falan kullanıyormusun yanında

Bende arı sütünü polenle karıştırıp öyle kullanmaya başladım, siz sade kullanıyorsunuz sanırım

Merhaba güzel haberleriniz olsun inşallah 🙏 embrio sayınız fazla mutlaka en az biri güzel gelişecektir , iyi haberlerinizi bekliyoruz 🙏
Arkadaşlar merhaba biraz önce embriyolog aradı 5 embriyomuzdan biri blastokist aşamasına ulaşmış çok şükür .1 tanesi earlyblast aşamasındaymis o yüzden onu 7. Güne bekletecek.ama diğerleri için olumsuz konuştu yani 5 taneden bir tanesi şu an elimizde.sayi bizim için çok önemliydi ama kısmet inşallah sağlıklı çıkar.bu arada biz havuz yaptırıyoruz.yani biriktiriyoruZ.hepinize güzel niyetleriniz için teşekkürler.allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin🥰

Arkadaşlar merhaba biraz önce embriyolog aradı 5 embriyomuzdan biri blastokist aşamasına ulaşmış çok şükür .1 tanesi earlyblast aşamasındaymis o yüzden onu 7. Güne bekletecek.ama diğerleri için olumsuz konuştu yani 5 taneden bir tanesi şu an elimizde.sayi bizim için çok önemliydi ama kısmet inşallah sağlıklı çıkar.bu arada biz havuz yaptırıyoruz.yani biriktiriyoruZ.hepinize güzel niyetleriniz için teşekkürler.allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin🥰
Gözünüz aydın havuz yapıyorsanız bir sonraki toplamaya kadar takviyeler kullanmanızı öneririm...ben çok faydasını gördüm ...arı sütü ,c-life ve vitaminler,tabi eşiniz için de.

Gözünüz aydın havuz yapıyorsanız bir sonraki toplamaya kadar takviyeler kullanmanızı öneririm...ben çok faydasını gördüm ...arı sütü ,c-life ve vitaminler,tabi eşiniz için de.
Teşekkür ederim kullanıyorum zaten yaklaşık ilk tedavimizde 4 taneden 2 tanesi 5. Günde donduruldu sonrasında takviyelere başladım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum takviyeler egricayir arisutu,propolis,omepa Q10 ,resveratrol .ona rağmen bu sefer 6 tane toplandı ama blastokist olan sadece 1.

Teşekkür ederim kullanıyorum zaten yaklaşık ilk tedavimizde 4 taneden 2 tanesi 5. Günde donduruldu sonrasında takviyelere başladım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum takviyeler egricayir arisutu,propolis,omepa Q10 ,resveratrol .ona rağmen bu sefer 6 tane toplandı ama blastokist olan sadece 1.
İnşallah altın yumurta(lar) onların içindedir ...sayıya çok etki etmiş gibi görünmesede kaliteye çok etki ettiğini düşünüyorum. O son 1 blastokist altın yumurta belki kimbilir 🌺

Takviye lerle berabermi clife kullanıyorsun, takviye olarak neler kullanıyorsun eşimede kendimede alcam ama daha karar veremedim

Takviye lerle berabermi clife kullanıyorsun, takviye olarak neler kullanıyorsun eşimede kendimede alcam ama daha karar veremedim
Evet beraber kullanıyorum...
Arı sütü,biesteron,omepa q10,prowoman,d vitamini benim kullandıklarım
Eşim için proxxed plus,keçiboynuzu özü,omepa Q10,d vitamini

Merhaba,inşallah en kısa sürede sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.Benimde 9 yumurtadan 5 tanesi döllenmişti.Fakat bir tane Embriyom blastokist aşamasına geldi ve donduruldu.Merak ettim neden havuz yaptiriyorsun?Ne kadar süre içerisinde havuz oluşturuyorsun?OPU ne zaman yapiliyor?Benim bir Embriyom transfer edilecek,hormonlarım fazla uyarıldığı için 2.reglide hormonlar ve jinekolojik muayanede sorun çıkmaz ise transfer edilecek.

Evet beraber kullanıyorum...
Arı sütü,biesteron,omepa q10,prowoman,d vitamini benim kullandıklarım
Eşim için proxxed plus,keçiboynuzu özü,omepa Q10,d vitamini
Tşkler, bilgilendirme için, promotil ile prowomen arasında kaldım oyzden öteledim, prowoman eskisine göre içeriği değişmiş sanki daha önce 3 kutu kullanıp bırakmıştım

Merhaba,
Hayır antiaging etkisi için kullanıyorum,tüp bebek tedavisi öncesi başladım her gün düzenli kullandım. Hamilelik sonucumu alınca bıraktım:)
Ay çok güzel umarım bende alırım o sonucu. Bana aktar kendi minik kaşığıyla aç karnına günde bir kez dedi. Siz nasıl kullandınız

X