Arada kaliyorummmmm

El yıkama yeri wc dışında oluyo ya bazı şeyler evlerde oranında genelde kapısı olmuyor. Galiba öyle bi yer. Bu yüzden görüyor.
Yine de insanları takip etmek lazım bunu görmek için. Bana normal gelmedi davranışları. Tamam karşısındakiler pis belli ama konu sahibinin uslubu davranışları hiç hoş değil. Haklıyken haksız konuma düşürüyor kendini

Bana akıl verir misiniz ne yapmaliyim peki size göre uslubum nasılsın olmalı

Bana akıl verir misiniz ne yapmaliyim peki size göre
Böyle dan dan değil de rahatsız olduğunuzu daha sakince anlatın eşinize. Eşiniz de rahatsız olur tavrınızdan.
Eşim zaten Bana hak veriyor adam doğrunun ne olduğu biliyor ama işin içinden çıkamadık bende belki biri akıl verir diye yazdım

Tuvalete musluğun yanına sabun koyun. İşi bitince elini sabunla yıkarsa böylece üstüne yada kapı koluna bulaşmaz.

Birde kadın üstünü elini hiç yıkamadan mi çekiyor? Yoksa iyi kötü su dökülür mü?

Su ile aritiyorum demişti su herseyi temizliyormus öyle soyluyorlar

Bana akıl verir misiniz ne yapmaliyim peki size göre

Eşim zaten Bana hak veriyor adam doğrunun ne olduğu biliyor ama işin içinden çıkamadık bende belki biri akıl verir diye yazdım

Islak mendil , sabun, havlu vs yakın yere koyabilirsiniz ama alışmış oldukları düzeni bozmanız çok zor. Söylediğiniz her şeyi hakaret olarak algılayacaklardı. yapabileceğiniz şey kalma sürelerini kısa tutmak. Temizlik konusunda malesef yapabileceğiniz bir şey yok

Yani bu sitede çok şey okudum ama böyle bişey okuyacak olmak bana da sürpriz oldu en iyi çözümü birisi yazmıştı kapıya asılır dezenfektanlardan koyun bebekli ev lütfen kullanalım diye de yazarsanız iyi olabilir gerçekten başka da çözümü yok gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…