Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Sedoş kaçar artık bacılar baya geldi uykum mirmirmirmir
Öpüyorum sizleri yarın görüşmek üzere hoşçakalın... Şeniz

bu msjım geride kaldıda...... :jeyyar:

ayy talescimm inan ki güldürdünn benii canım yaaa:):9bide smileyinn tamm uyuyoo msj geride kaldıı ehueheuheukaydirigubbakcemile3 iyii yaptınn asoo onu göremezdi zatii topik hareketlii bayaa takip edemiyo insan...
:lepi:

iyii geceler turuncumm öpüyoum canım yarın görüşmek üzere byby...bende kaçıcam zatii birazdann ...mirmirmirmir

sedoş içimi açtın yine gider ayak..=)allah rahatlık versin canım..
ayy talescimm inan ki güldürdünn benii canım yaaa:):9bide smileyinn tamm uyuyoo msj geride kaldıı ehueheuheukaydirigubbakcemile3 iyii yaptınn asoo onu göremezdi zatii topik hareketlii bayaa takip edemiyo insan...

bişeymi kaçırdım kızlarCADIARZU

iyi geceler canımm Allah rahatlıklar versin

kızlarrr bende kaçarr artıkınn annem glicekk yinee delikafadulden..öptümmm hepinizii...tatlı rüyalarr muckss

:roflol: güldürdüysem ne mutlu banaa Şeniz
sedoş içimi açtın yine gider ayak..=)allah rahatlık versin canım..

bişeymi kaçırdım kızlarCADIARZU

heheheh ay sen ne alemsin yahuuu :roflol::roflol::roflol:

geçen sayfaya bakman yeterli canım büyük destansı bir yazı var orda işte o benim :1ninca:

Kırkkilit konusunada yorumlarımı yazdım bak bakalım neler olmuşşşş mirmirmirmir

bu msjım geride kaldıda...... :jeyyar:

vay sinsi vay arkamdan iş çevirdin he:roflol:bak bak neler yazmış..ölümüne kankaydık noldu:a015:..kız ciddiyemi aldın gerçekten:uhm:aşkolsun hayatım ya takılıyoz sende yani..böyle düşünürsen kırılırım..ben samimiyetine inandığım için takıldım ama şimdide ben küstümmm:dilcikar::dilcikar:
konuşmak gibi olmasında:dilcikar:şu modluk teklifini düşünücem..ücreti konuşalım patron

naberrr ben geldimm şaşırdım valla kimse yoktur diyodum

özloşum hoşgeldin..biz buradayızda sen yoksunŞeniz..demin seni andım..bluenin leoparlı ayakabıları görünce sen geldin aklıma:1rolleyes:naber..işler nasıl..

eheheheh yine bir söyledik aynı cümleyi samimiyetine inanmak kelimesi vs. vs. özel msjıma bak hehehkaydirigubbakcemile3 bu ne iştir anlamadım korkuyorum :1ninca:

gönüllü modluk bu zırnık para koklatmam ilerde herkeşler mod olmak için çırpıncek sitemde heheheh :roflol::roflol: hay Allah amma güldüm gece gece yine :teytey:

valla şaka bi yana ciddi ciddi düşünürsen beklerim patron yarısı mirmirmirmir :roflol:

yrn yine sınavım var ve ben göya erken çıkıyodum!!..kızlar bende izninizi istiyorum..affedin benivalla çıkmak istemiyorum..siz devam edin..topiclerime cvp yazıp çıkıyorum..hepiniz allaha emanet olun bide dua edin yrn kopya çekiyim bide sınav güzel geçsin:)ne bilim belki aklıma bişeyler gelsin falan

oyy asocum Allah yardımcın olur inşallah başarıyla geçersin öpüyorum seni canım bende diğer topiclere bakam barim

fena değil tatlım ya iyi olsun diye uğraşıyorum ama pekde olmuyo okul zamanını özlüyorum valla ye iç keyfine bak tek derdin ders...ödemelerdi vergiydi stopajdı sskydı ömrüm öylesine geçiyo sanki..çooookk sinir bozucuymuş bu çalışma işi..insanın içinden kuaföre gitmek gelmezmi ya kaşlarım ölçülecek hale geldi artık ama havadanmıdır nedir hiçbişey yapasım gelmiyo Allahtan evde yapılabilen şeyler varda oyalıyorum kendimi geçen gün freshline dan homemade maskeler almıştım ya birini yüzüme sürdüm kurusun diye bekliyorum ama ilginçtir kurumuyo yüzüm maskeyi emiyo hiç böylesini görmemiştim valla..
sen nasılsın canım

konuşmak gibi olmasında:dilcikaratron yarısı dedin eridim bakcokacimcoook..ya şaka bi yana bana modluk işini anlat..merak ediyorum..ayrıca öğrenirimde faydam olur kankama..şey küsüs ama gerçi şu an:dilcikar:bu arada kalplerimiz bir:dilcikar:

gece takılıcaksan benim maske topiğine uğra istersen..ayrıca maske cilt tipine göre değil demekki..emmiyosa ondandır..yrn detaylı anlatırsın..ayrıca ben okulu hiçmi hiç özlemiycem onu biliyorum!!hayatım eşinle konuş sende çalışma..evde keyif yap ya bidamı gelicen dünyaya..sigorta işi bide sıkıcı...gelmez tabi anlıyorum tempoya can dayanmaz..evde dinlen hafta sonu yenilenirsin..sıkma canını..ama eşinle konuş çalışma derim..kaşlarını elleme sinirden belki alıyım biraz dersin bozarsın yapma:=)ben yarından snr süper olcam işallah..kızlar hepinizi öpüyorummm

neden küstünki ben kırcak bişey söylemedim senağlama hem küs kalmak kalbi karartırmış bak demedi deme kaydirigubbakcemile önce ben küsmüştüm aynı zamanda :mymeka: modluk şöyle bişey...örnegin sitede herhangi bir konuyu silmek için veya tasımak için , kilitlemek için vs. tikler oluyor diğer üyelerin göremediği ama senin gördügün..baktınki seninle tartışıyor veya diğer bi üyeyi kural ihlali yaparak incitmiş o üyeyi trink diye banlıyosun veya konusunu kaldırıyosun ...kaldırılan konuları biz inceleyebiliyoruz vs...işte modların bu tarz yetkileri var yeter mi patron yarısı fisfisfis:roflol:

Allah zihin açıklığı versin bu arada canım gönlüne göre olsun inşallah herşey... :Saruboceq:a.s.

iyigeceler şekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…