Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

hoşbulduk canımmm sagolasın...konunuz başka şuanda ama evet dedigin gibi yenileri sevmiyorum cengizin..eskiler başka bende dinlersem onları dinlerim...sagol herzaman gelecegim inşallah.
Hoşgeldin canım a.s.

sagol hoşbulduk güzelim.

ayy aso gel de 2 laflayalım hihoyyyt

geldim tatlım nette başka biyerde takılıyodum :)))

canm anlatıyım nsl davrancagımı söle ok?
snra siliyimde tanıdık çıkmasn...üye oldugumu bilmiy benmki :S

hoşgeldin bitanemŞeniz..ya noldu anlatsana nie küstünüz?

...........................

Son düzenleme:
...............

Son düzenleyen: Moderatör:
hayatım bak çok net yazmıycam sen anla demek istediğimi..çok büyük bi sorun yok..hatta devede kulak bile değil..küçük tartışma yani..uzatılıcak bişey yok..yaptığı hareket çok saçma kırıcı..ama affedilmicek gibi değil..çünkü kavga normal yaniiolmazsa anormal..ama ayrıyeten bahsettiğim sıkıntısı olabilirmi?senin haberin olmadan

................................

Son düzenleme:

evet çok uzatılcak bişe dgl ama beni hatalı görüyo sadece...sıkıntısı var,ne biliyim askerlik,okul fln ama bana nie patlıyo ki....
offf çok güzel geçmşti canm bu tartışma öncesi yerimseniben

hay ben...niye rap veremiyorum aso sana yaaa
kaç gündr ugraşıyom valla :)))

asocum tatlım evde herkes beni çagrıyo yemege :))olay çıkcak nerdyse 30 kere seslendiler...
ben bi gidip geliym olur mu tatlım :))

o yazdınıda sil..bak dediğim gibi..çok iyi anlıyorum..üstüne gitme..ders çalışmayı sevmeyo..mecburen işte sıkılıyo..ay ben bile daraldım!!bide ingilizce yani..üf...normal olması farketmiyo..anlıyosun..sonuçta özel..sorumluluk büyük aileye karşı...o psikoloji çok farklı anlıyamassın..çünkü sen çalışkan bi örencisin
bide benle paylaşsın demişin..paticim erkekler böyle şeyleri paylaşmazlar..kadınlar nası herşeyini anlatmıyosa..onlarda analatmıyo..ben bunun taraftarı değilim..ama günümüzde çoğu insan böyle..
senin düşündüğün gibi düşünmüyo..stres yapmışşüstüne gitme..baya sinirlenmiş..bide seni kıskanmış:)sen geçiyosun iyisin derslerde falan..hehehe..yok deme olur..kendini ezik hisseder ben nie yapamıyorum die..yani kısaca uzatma tatlım..beni dinle..erkekler çocuk gibi..ona sorarsan oda sana kızgın:)gönlünü alması gereken sensin...barışsanız seni suçlu çıkarır hatta sende keşke önce barışsaydım dersin:)

evet çok uzatılcak bişe dgl ama beni hatalı görüyo sadece...sıkıntısı var,ne biliyim askerlik,okul fln ama bana nie patlıyo ki....
offf çok güzel geçmşti canm bu tartışma öncesi yerimseniben

tabi sana patlıycak kime patlıycak başka:roflol:..olur böyle şeyler...beni dinle....yok bişey ortada..yerimseniben
bu arada rep bende veremiyorum çünkü başkalarına vermek gerekiyomuşş24 saat geçiyo falan..kafamçokkarıştı

asocum tatlım evde herkes beni çagrıyo yemege :))olay çıkcak nerdyse 30 kere seslendiler...
ben bi gidip geliym olur mu tatlım :))

tamam patim afiyet olsun..bizimkilerin gırtlağı patlıyo her seferinde geliyorum diyorum bi saat geçmiş oluyo

geldm cnm okuyorum azdklarını şimdi...sao tatlım hemn gttim gldm zaten :)))

geldm cnm okuyorum yazdklarını şimdi...sao tatlım hemn gttim gldm zaten :)))

canm evt bunları oda diyo...ben herşeyi paylaşamam vs
bazı sorumluluklarım var ve artık daha çok ciddi bakıyorum herşeye diyo...yani düşünüyo çocuk allah için okuldn snra askerlik,iş,evlnme,masfrlr fln....zaten sırf bi ünv e gitmiş olsun diye gidiyo.heni benmle evlenmede sorun etmesn ailem diye...sevmiyo çalşmayı ama (

canm ben şimdi nasl davransm ona karşı :S
mesj attım 2mizde d hata var diye ama cvp atmadı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…