Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

hoşbuldum asom sağoll..
duygucum ben birde gebelik bölümüne takılıyorum sizi burda gördükçe buraya atlıyorum :))

çü
çünkü senin için en faydalı yer orası makberim...ama arada sohpet için vakit bulursan uğrıyosun tabia.s.​

Haklısın canım ama ben tpikten çıkıpta gezemiyorum fazla sürekli dolu sohbetlerde hoş oluyo öle geçiyo işte :içelim:
Ama emin ol artık sizin kostüm topiklerinde gezicem takipte olucam sizleri :jeyyar:

yok canım değilim bu ayda geldi kırmızılar ( ama artık umursamıyorum biliyormusun taktıkça kendimi üzüyorum her ay belirti aramak yok artık zaten yazda geliyor artık birde iş arıyorum daha rahat olucam inşallah

turuncu bu cevap bile damarcı olmadına delalet kuzum..şansımızı zorlamıyalm=)
blue zaten bittim ayakabılara sus:dilcikar:..ayakabı alasım geldi senin yüzündenkaydirigubbakcemile3
Evet deilmiş babacı malesef kaydirigubbakcemile3 ama ayakkabılara bende bittim daha yükleyemediklerimizde oldu harika hepside :lepi:

Selammm:1ninca: Şu patikleri çok övmüşsün AsOcum birisi bana link atabiliür mü merak ettim de ucundan

mavi renkli soru işaretinide koymuş..yerim seni benn..gamyoncuiremsu:roflol:her konuya uygun simgeyi kullanmana ölüyorum zaten=)duyguu çabuk link at bacım müşteri çıktı topiğee=)

Evet deilmiş babacı malesef kaydirigubbakcemile3 ama ayakkabılara bende bittim daha yükleyemediklerimizde oldu harika hepside :lepi:

yükliyemediklerinizdemi:1shok:..anam hatun solladı herkezi tamam bitti olay!!şakkıdı..kızlar yeni keşfettiniz damarlar varmı bu arada?

turuncu bu cevap bile damarcı olmadına delalet kuzum..şansımızı zorlamıyalm=)
blue zaten bittim ayakabılara sus:dilcikar:..ayakabı alasım geldi senin yüzündenkaydirigubbakcemile3

yaaaaa dövdürmeen kendinizi bana bilmemek deel örenmemek ayıp bikere :dilcikar:

B]tatlışımm yafff ben linkk vermeyii bilmiyorum kiidur bi deneyimm yinedee ama kızlarr satılık doğüll hee patiklerimmmkaydirigubbakcemile3[[/B]

yaptımm yaptımm yuppiiiiiiiikaydirigubbakcemile5

Haklısın canım ama ben tpikten çıkıpta gezemiyorum fazla sürekli dolu sohbetlerde hoş oluyo öle geçiyo işte :içelim:
Ama emin ol artık sizin kostüm topiklerinde gezicem takipte olucam sizleri :jeyyar:
evet nolur nolur:Saruboceq:gel takıl bizekaydirigubbakcemile2herkeze hitap eden topicler var..burayı seviyorum ya:enbuyukkk:varya vakit nası geçiyo anlamıyorum kızlar.daha 1ay bile olmadı üye olalı..bide 1 hafta ban yedim=)ama çok güzel dostluklarım var..hepinizi çok seviyorum ve dier burda olmayan dostlarımı..sanal manal..olsun..gerçekten daha dost!!

makberim canını sıkmıyım die sormuyorum artık bişey..kafanı dağıt sende umursama..ama olucak işallah..nolur ümitsizliğe kapılmayın

mavi renkli soru işaretinide koymuş..yerim seni benn..gamyoncuiremsu:roflol:her konuya uygun simgeyi kullanmana ölüyorum zaten=)duyguu çabuk link at bacım müşteri çıktı topiğee=)

meslek sırrı o simgeler :roflol: kendime ait sitem mevcut ama böyle KK gibi dolu değil yeni yaaa senağlama neyse yaz gelince ben sizi msnden oraya cagırırım hepiniz şenlendirirsiniz orayıda nasipse..... İsteyene modluk vercem söz cok calışana yiğidi vur hakkını yeme hesabı....kötükedihüso

linki aliyim bacılaaar....:1ninca:

anam sendede hiç ticaret kafası yokki..ah ben olucam:roflol:ticarette duygusal olmıycaksın kuzun:jeyyar:

sormaa bacımm yyaa duygusallık ağırr basıyooo zatenn anneme gösteriyorum burdakii ikincii el eşyalar topikleri varyaa nasıl kızıyoo niye satıyolar bunları diyoo:):)
kadınn isyann ediyoo napsınn..bide benim patiklerimii sattığımı düşünsenee ohhhlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

biz tanışıyoduk sanki demi :uhm:

Kesinlikle haklısın ve katılıyorum tatlım Şeniz Şeniz

duygucum baktım ben çok güzeller canım

özlem gördü dimi..hani leopar karliçe..=)varya bayılmıştır o leoparlı ayakabına..bende morla fuşaya bittim.

senin yuppini yerim:roflol:efferim kız becerdin valla..:hooray:

heeee yazdı cvb zaten
halaa ayakkabı dii yaaa oynamıom ben :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…